Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak, miért kell...

Fiúk/férfiak, miért kell megsértődni, ha valaki nem akar veletek facebook-on ismerkedni?

Figyelt kérdés

Engem alapvetően nem zavar, ha valaki neten ismerkedik, de nálam ez a dolog nem játszik, ezért röviden és normálisan(!) megköszönöm a lehetőséget, viszont nem élek vele.


Aztán felnézek GYK-ra és azt olvasom, hogy a büdös ribik nem akarnak visszaírni facebook-on, mennyire el vannak szállva maguktól. Nem is tudom... nyilván vannak kivételek, mert én is találkozom értelmes és kedves levelekkel, de 10-ből 9 alkalommal kb. ennyi hánynak oda nekem:

"Szia, hogy vagy?"

"Hello, akarsz ismerkedni?"


Most őszintén, egy ilyen levél ugyan kinek az érdeklődését kelti fel, vagy mit kellene rá válaszolni vagy úgy egyáltalán mit vár valaki arra, amikor odab*ssza egy tökidegen lánynak, hogy "hogy vagy"? Az én reakcióm maximum egy fejcsóválás, írok egy "Köszi jól, de nem ismerkedem"- választ, aztán másnapra el is felejtem, annyira nem volt érdemleges dolog.


Illetve, elfelejteném, ha nem kapnék rá olyan viszontválaszt, hogy "gondolhattam volna, hogy te is ilyen egoista vagy, minden lány hasonló, nem érdemlitek meg azt, hogy írjunk nektek, etc., etc..."


Ismétlem: nyilvánvalóan vannak kivételek, mert én is találkozom velük, de konkrétan mi van azoknak az embereknek a fejében, akik leosztanak miután azt mondom, nem akarok velük ismerkedni?


2013. dec. 20. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez jó kérdés. Sokan nem fogják fel,hogy a fb nem erre való...


Am,mizu? Vidéki vagy?

:DD

2013. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Velem ilyen gyalogló chaten volt. Világosan megmondtam, hogy párkapcsolat és szexkapcsolat is nuku, persze kaptam a sértéseket, hogy milyen szánalmas vagyok és stb stb. Badoon is kirtam, hogy csak csevegek, erre bejött egy barom és írta, hogy jaj de szeretkezne velem. Megjegyzem semmi olyan fotót nem raktam ki magamról. Ne hari, hogy ideírtam a választ a kérdésedre. 24/L
2013. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
És akkor mégis mivel kéne kezdeni szerinted??
2013. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

4-es válaszoló: Amennyiben normális lányt szemeltünk ki, és nem valami r---ncot: Jól megfogalmazott, igényes levéllel kéne kezdeményezni, gondolom én. Fb-n való ismerkedés sok embernek szokatlan, ezért lehetne azzal kezdeni, mégis mi fogott meg a kiszemeltben, hogy ilyen merész(úgy értem az esetek többségében elutasítást kapnak az ilyen kezdeményezések) lépést tett meg. Pl.: "Tetszik az egyedi stílusod, láttam az érdeklődési körödet is, és aki szereti xy-t, arról úgy gondolom rossz ember nem lehet, meg szeretnélek ismerni. Tudom hogy furcsa neked ez az egész, ahogy nekem is, de egy egészen különös érzés fogott el tőled. Na mit szólsz, kapok egy esélyt? :)"


Szóval a lényeg, hogy lássa rajtad hogy értelmes vagy, én nem olyan retardált, akinél nyilvánvaló hogy csak meg akarja dönteni a nőt, és az érdeklődési köre kb. ki is merül a Sör, csöcs, foci, autókban

De ez csak az én véleményem. 19/F

2013. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19/F Nagyon szépen megfogalmaztad a problémára a megoldást. :) Bár minden férfi ilyen éretten gondolkodna. :)
2013. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) Igazad van!! Én mondjuk nem rázok le senkit egyből... Beszélgetek vele, aztán általában ebből az jön ki hogy 'megdugnálak' üzeneteket kapok. :( Vagy ha valakinek kifejtem, hogy nincs szükségem kapcsolatra, mert elvagyok egyedül. Meg mert nincs rá se időm, se kedvem. Akkor megsértődik és kioktat és vitatkozik. Amiből teljesen egyértelmű a 'szándék'. Ha annyira érdekelném nyilván meg tudna győzni, de ha rögtön beolt akkor az az ember annyit is ér.... 18L
2013. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.. az sem kell nektek, ha normálisan és romatnikusan közeledik egy srác ... 0% a bizonyíték:)
2013. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "mivel kellene kezdeni?"


Ahogy írták mások is, minimum igényesen megfogalmazott pár mondattal, ami esetleg még fel is kelti az ember érdeklődését. Mert az, hogy "akrsz ismer kedni" (mert esküszöm, egyesek még ennyit sem képesek helyesen leírni) még véletlenül sem kelt pozitív érzést az emberben.


Arra a néhány levélre, amelyet normálisan megfogalmaztak, még én is hosszabban válaszoltam, volt akivel el is csevegtem egy ideig, attól függetlenül, hogy nem terveztem vele ismerkedni. De egy "hogy vagy" alapból lélekölő.

2013. dec. 20. 20:12
 9/15 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, kedves 2-es, szerinted az "normális" közeledési mód, hogy itt a GYK-n feltett kérdésemhez odaírod, hogy vakrandizzak veled a Vörösmarty téren???


Ki mondta, hogy a fővárosban élek?

2013. dec. 20. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
2-es te csak szexre használod a nőket. Téged nő közelébe nem engednék. Provokatívak a válaszaid, el se tudom képzelni, milyen az, amikor te elkezdesz ismerkedni egy nővel.
2013. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!