Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak, miért kell...

Fiúk/férfiak, miért kell megsértődni, ha valaki nem akar veletek facebook-on ismerkedni?

Figyelt kérdés

Engem alapvetően nem zavar, ha valaki neten ismerkedik, de nálam ez a dolog nem játszik, ezért röviden és normálisan(!) megköszönöm a lehetőséget, viszont nem élek vele.


Aztán felnézek GYK-ra és azt olvasom, hogy a büdös ribik nem akarnak visszaírni facebook-on, mennyire el vannak szállva maguktól. Nem is tudom... nyilván vannak kivételek, mert én is találkozom értelmes és kedves levelekkel, de 10-ből 9 alkalommal kb. ennyi hánynak oda nekem:

"Szia, hogy vagy?"

"Hello, akarsz ismerkedni?"


Most őszintén, egy ilyen levél ugyan kinek az érdeklődését kelti fel, vagy mit kellene rá válaszolni vagy úgy egyáltalán mit vár valaki arra, amikor odab*ssza egy tökidegen lánynak, hogy "hogy vagy"? Az én reakcióm maximum egy fejcsóválás, írok egy "Köszi jól, de nem ismerkedem"- választ, aztán másnapra el is felejtem, annyira nem volt érdemleges dolog.


Illetve, elfelejteném, ha nem kapnék rá olyan viszontválaszt, hogy "gondolhattam volna, hogy te is ilyen egoista vagy, minden lány hasonló, nem érdemlitek meg azt, hogy írjunk nektek, etc., etc..."


Ismétlem: nyilvánvalóan vannak kivételek, mert én is találkozom velük, de konkrétan mi van azoknak az embereknek a fejében, akik leosztanak miután azt mondom, nem akarok velük ismerkedni?


2013. dec. 20. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amit én még nem értek, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani, ha valaki nem akar semmit? Fogalmaz szépen, vagy egyből a lényegre tér, de ha azt elutasítják, mert a nő nem akar egyáltalán semmit és mégis írkálnak neki, azt miért nem lehet befejezni és tiszteletben tartani, hogy a nő nem akar semmit?
2013. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
2. és 8. válasz írójának: Nagyon nem mindegy hogy ki az a srác a szavak mögött. Most lehet hőbörögni mint a megkeseredett puhap--sök, hogy "Nektek lányoknak csak a külső számít", de ez nem így van. Ha pl. látja, hogy kinézetre egy nyomi kocka, tipikus mama kedvence figura, abból le lehet venni, hogy gátlásokkal, problémákkal, önbizalomhiánnyal küzdő ember lehet, aki már annyira görcsösen szeretne barátnőt, hogy a végletekig nyálas romantikázásba kezd átmenni. Azt a hülyeséget sugározták felé, hogy ha figyelmes leszel és úriember, akkor CSERÉBE megkapod életed szerelmét. De kérdem én, mi a párválasztás, valami cserekereskedelem? Hát nem az. Amúgy én nem hiszek a külső és belső elkülönítésében, EGY dolog van, AZ EMBER, teljes egészében. A külső és belső egyébként is szoros kapcsolatban van, oda-vissza hatnak egymásra.
2013. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
ja ez lemaradt, 13-mast is én írtam, az ötödik. 19/F
2013. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, a 4-s válaszoló megfogalmazása, hozzáállása nekem is tetszett. én is hasonló levéllel kezdenék... ha fb-n ismerkednék! :) 26/f
2013. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
és amikor nem facebookon, hanem társkeresőn irunk valakire, igényes, megfogalmazott levelet? 40-ből 1 ir vissza? Akkor mi van? Énis érezzem magam 60-as iq-ju pancsernak, akinek az udvarlás annyi, hogy "kő kóla?"
2014. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!