Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen téli időben, amikor...

Ilyen téli időben, amikor kabátban van egy lány és én is a szabadban hogyan lehet megoldani a testi közeledést?

Figyelt kérdés
Úgy értem sajnos kint leszünk a szabadban, sétálgatunk nem lesz meleg hely, de jó lenne úgy megölelni, megérinteni, hogy beizguljon. Nyáron ez könnyen megy, mert nem sok ruha van a lányokon, de ilyenkor a szabadban hogyan érthetném el azt, hogy vonzódni kezdjen hozzám az érintésemtől? Puszi, csók az legalább mehetne, de én előtte szeretem egy kis érintéssel, simogatással megalapozni a dolgokat, de ilyen kabátos bunda felszerelésben gondolom nem sokat érezen belőle. :/
2014. jan. 2. 23:48
 1/4 anonim válasza:
arc, nyak, tarkó ;)
2014. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az öltözék általában lehetövé teszi a hugyivarszervek könnyü elérhetöségét. Te erre még nem jöttél rá? Akk ne is kisérletezzél lányoknál!!!!
2014. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zip-zározzátok össze a két kabátot, így aztán olyan mintha 1 nagy kabát alatt lennétek ketten. Behúzod a kabát ujján a kezedet és máris a pulcsija, egyéb ruhadarabja alá tudsz nyúlni. Persze a zip-záraknak kompatibilisnek kell lenniük egymással.
2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezen gondolkodtam en is ,de en lany vagyok....

Ha kozeledne a srac,akiert megorulok mar,ezt h lehetne megoldani.

Hat arra jutottam,sehogy:D

2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!