Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért van olyan kevés...

Fiúk! Miért van olyan kevés esélyük a kicsit félénkebb, visszahúzódóbb lányoknak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 18:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert:

-nem járnak sehova,ha igen akkor a bnőkkel összeforrva

-nem adnak semmi visszajelzést vagy félreérthetőek


Szerintem is a fiú dolga a kezdeményezés de ha a lány szemlátomást nem érdeklődik iràntam semennyire akkor kulturalt ember lévén megkímélem a további társaságomtól.Az hogy esetleg ez félénkségből fakad,nem tudhatom,nem látok a fejébe..

Inkább beszélgetek olyannal aki kedves és értékel.

Te kezdeményeznél,próbálkoznál olyannál aki teljesen lesz*r?


18/F

2014. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az előző jól kifejtette, bár szerintem se nem a fiú, se nem a lány dolga a kezdeményezés. Ha egy lány AZÉRT nem próbálkozik, mert gyáva, vagy mert elvből "az a fiú dolga", nos olyan lánnyal elvből nem kezdenék. Ne értsd félre: nem várom el, hogy a másik fél nyisson, ha odáig jutok én is kezdeményezek, de aki a sült galambot várja, az már eleve nem szimpatikus nekem.


22/F

2014. jan. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi van akkor, ha egy visszahúzódó lány viszonozza az iránta táplált érzéseid, de nem mer lépni, és reménykedik abban, hogy majd kezdeményezel felé? Erre nem gondoltatok?
2014. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Istenem..senki sem mondta hogy a lány lépjen..csak sok ilyen nem képes kezelni azt ha kezdeményez nála egy fiú.

Bizalmatlan,félénk rá se bír nézni,kerüli..a fiú meg ebből annyit érzékel hogy a lány nem szívesen van vele és mivel kultúralt ember nem is akarja ráerőltetni magát ezért felhagy a dologgal.

2014. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!