Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért van olyan kevés...

Fiúk! Miért van olyan kevés esélyük a kicsit félénkebb, visszahúzódóbb lányoknak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 18:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
bár találnék egy olyan lányt aki kicsit félénkebb... szerintem ezzel semmi baj sincs.
2014. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert félénk és nem kezdeményező. :) Nem mindenki akar egy tök közömbösnek látszó lánnyal küszködni, ha talál olyat is akitől visszaigazolást kaphat. Na hát ezért. :) Ha átgondolod logikus, nem?
2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért!

Mert visszajelzést nem adnak semmit akárhol is figyelné őket az ember.

Mert a többségük bujkál!

Mert otthon ülnek ők is és nem is lehet őket sehol megtalálni.

Még is hogy legyen esélyük szerinted ha otthon a gép előtt ülnek vagy ha épp mennek valahová sietnek és fülüket farkukat behúzva vissza sem néznek a pasikra?

2014. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 Szerintem a kezdeményezés a fiú dolga lenne. De talán sok ilyen lány felé ezek miatt az előítéletek miatt nem nyitnak a fiúk. ;-)
2014. jan. 2. 19:40
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h még ha kezdeményez is a fiú, akkor is úgy viselkedtek, mintha egyáltalán nem érdekelne titeket. Egyébként meg baromság, h a fiú dolga a kezdeményezés. Bárki kezdeményezhet.
2014. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz jobb ha apácának mész.
2014. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék, én is szoktam kezdeményezni. De amikor a drága fiú elvárja, hogy minden visszajelzés nélkül csak te küldj jeleket, azt nem szeretem. Sajnos a fiúk is hajlamosak az ilyesmire.

Egyébként semmi kedvem apácának menni. :D

2014. jan. 2. 19:58
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem pont nagyobb kihívásnak tűnik, ha egy ilyen fajta lány jön be :D
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok és én is úgy tartom, hogy se nem a fiú, se nem a lány dolga kezdeményezni. Azé, aki akarja, hogy történjen végre valami.
2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

szia!

Itt az alkalom, szedd össze a bátorságodat és írj rám!

Most nem veszíthetsz semmit ;) :D

2014. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!