Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos csajokat is felszedi...

A csinos csajokat is felszedi valaki?

Figyelt kérdés

Csinos alatt itt azt értem, hogy néz ki valahogy és nem küszködik jelentős súlyproblémákkal, nem ragyás a bőre, stb.


Tegnap netről összekukáztam egy csajt és bedumáltam magam, hogy találkozzon velem. Mivel eleve voltak fenn privátba ilyen bugyis képei, igy egyértelmü volt, hogy mire kapható.


Aztán feldumáltam magam egészen a lakásába, de amugy egész végig ugráltatott és szivatott. Pl ki akart lökdösni a házkapun meg a lakásajtón.


Aztán amikor már benn voltunk és levette a kabátját, akkor nekem átkattant a kapcsoló és lehordtam, hogy mégis mit képzel magáról, hogy engem itt ugráltat, miközben én sokkal jobban nézek ki pasiként, mint ő a csajok közt, és örülne, hogy valaki egyáltalán ráfanyalodik.


Nekem tényleg eldurrant az agyam, mert eszembe jutott, hogy a jóképü srácokkal meg a szexi csajok mennek el ilyen egyszerüen (vagy még egyszerübben)...engem meg itt csicskáztat egy ronda csaj...


2014. jan. 2. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
száljatok már le szegény pasiról nincs semmi ha pont megtalált egy ilyen nagyképű... Mi (lányok) közötttünk is vannak kvák és nem normák ez természetes. Én sem birom őket ...... Nyugi ne halgass a többi válaszolóra...! :D
2014. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ott a pont! Nekem is van pár ismerősöm aki olyan mint egy qrva. Nem csak a pasik hibáznak. Ezt fel lehet fogni!
2014. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!