Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos csajokat is felszedi...

A csinos csajokat is felszedi valaki?

Figyelt kérdés

Csinos alatt itt azt értem, hogy néz ki valahogy és nem küszködik jelentős súlyproblémákkal, nem ragyás a bőre, stb.


Tegnap netről összekukáztam egy csajt és bedumáltam magam, hogy találkozzon velem. Mivel eleve voltak fenn privátba ilyen bugyis képei, igy egyértelmü volt, hogy mire kapható.


Aztán feldumáltam magam egészen a lakásába, de amugy egész végig ugráltatott és szivatott. Pl ki akart lökdösni a házkapun meg a lakásajtón.


Aztán amikor már benn voltunk és levette a kabátját, akkor nekem átkattant a kapcsoló és lehordtam, hogy mégis mit képzel magáról, hogy engem itt ugráltat, miközben én sokkal jobban nézek ki pasiként, mint ő a csajok közt, és örülne, hogy valaki egyáltalán ráfanyalodik.


Nekem tényleg eldurrant az agyam, mert eszembe jutott, hogy a jóképü srácokkal meg a szexi csajok mennek el ilyen egyszerüen (vagy még egyszerübben)...engem meg itt csicskáztat egy ronda csaj...


2014. jan. 2. 18:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ráadásul én kva sokat küszködtem azon, hogy még ennyire is menjen a csajozás.
2014. jan. 2. 19:23
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igazad van.

sok ilyen nő van.


fordítva lett volna ez a kérdés akkor a nőt most itt mindenki védené a pasit meg elküldené a halálba..

2014. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hát amugy ez tényleg igy van...



ja de majd most is fognak olyanokat irni ide, hogy aki le meri szólni a nöket az következésképpen lúzer.

2014. jan. 2. 19:46
 14/22 dragonkalo ***** válasza:

Jól tetted :D

Egyetértek előttem szólóval,ha fordítva lenne,mindenki a kötsög csajt védené.

2014. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

mivel generációkat neveltek ki ugy, hogy a nökkel feltétlen kedvesnek kell lenni, igy nem kell csodálkozni...


A nöket meg mostanába nem nagyon nevelik már arra, hogy a himnemüt tisztelni kell.

2014. jan. 2. 21:15
 16/22 anonim válasza:
na végre valaki :D grat
2014. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A ronda is relatív, viszont nőként is egyetértek veled abban, hogy beolvastál a "csicskáztatásért" - egyébként ez itt mit takar konkrétan?
2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát hogy látszott a csajom, hogy majd kiesik a szeme, annyira néz engem, mert tetszem neki már csak a külsöm miatt is, aztán mégis nyomatja, hogy ő mennyire elérhetetlen és ha megprobálok hozzáérni egy ujjal is, akkor ejnyebejnye.
2014. jan. 5. 14:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérette magát, de ez nem egyenlő a csicskázatás fogalmával.
2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

de ha ilyen nagyon durvákat szól be, pl, hogy "nyugoggyámále" az milyen már? Lehet nöiesen is kéretni magát, de hát ez inkább cska simán idióta volt...


szerintem meg amugy a legtöbb dagi csaj sérült agyilag a külsejük miatt és ezért nem is normálisak!

2014. jan. 5. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!