Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ilyenkor ezt komolyan...

Lányok, ilyenkor ezt komolyan is gondoljátok? Tényleg képesek vagytok erre csak, hogy ne veszítsétek el a fiút, akit bírtok?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedünk egy ideje, úgy vettem észre, hogy nagyon bír engem és hiányozni is szoktam neki, pedig még nem is taliztunk csak fb-n dumálgatunk. Amikor elkezdtem okokat felhozni, hogy talán jobb lenne, ha nem lenne köztünk semmi, a korkülönbség miatt, hirtelen elkezdett érveket felhozni, hogy mégis legyen köztünk valami. De a legjobban az lepett meg, amikor azt írta, hogy meg is nézhetem a melleit és meg is foghatom, megcsókolhatom. Ezt most komolyan gondolta vajon? Még szűz lányról van szó és nem tűnik ilyen könnyűvérű típusnak amúgy. Azért is lepődtem meg, mert tényleg nem tűnik ilyen lánynak, aki bárkinek megmutatná a melleit hát, hogy még azt is hagyná, hogy csináljon vele valamit egy fiú.
2014. jan. 1. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
sajnos sok ilyen buta kislány van...
2014. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Butus.
2014. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Miattad csinálja. Beléd gabalyodott. A realitása egyenlő a nullával.

Csak fel kéne ébresztened.

2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy belémgabalyodott volna, mivel azt írta, hogy barátnak tekint, de azért mégis furán viselkedik, ahhoz képest, hogy csak barátságot akar tőlem.
2014. jan. 1. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő is hazudhat àm. :)

Szerelmes.

2014. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg azért szeretik a fiúat-férfiakat hergelni.....
2014. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már boccs, de azért te se lehetsz ennyire hiszékeny :) nem kell minden szavát elhinni, ha mondja hogy hiányzol, azt biztos 1 bizonyos ok miatt mondja(szerelmes).. Ha ki akarod használni, és összetörni a szivét, akkor használd ki a lehetőséget, és legyél gyökér(már boccs).. Ha ezeket helyesen akarod csinálni, akkor jöjj vele össze, szeressétek 1mást.. Ne bassz ki szegény, butus lánnyal.. :)
2014. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg képesek vagytok erre csak, hogy ne veszítsétek el a fiút, akit bírtok?" - nem.

L

2014. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!