Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan álltok ehhez a témához...

Hogyan álltok ehhez a témához hölgyek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. Van munkám, normális életet élek, tudom mik az értékrendek, tisztelem a nőket, keresztény családban nőttem fel. Mindig is a tőlem idősebb nőkhöz vonzódtam, főleg mostanság már. Viszont rengeteget olvasom, hogy a nők többségénél szóba sem jöhet, hogy náluk fiatalabb korú férfiakkal alakítsanak ki kapcsolatot. Csalódásra ad okot ez, mert szerintem nem igaz mindenkire, hogy gyerekesek, tapasztalatlanok és a többi... De azt sem akarom elfogadni, hogy "Vajon mit szólnának hozzá". Mégis mi lehet a fő oka??

Gondolok itt a 25-30 közötti korosztályra.

23/F



2013. dec. 31. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem vészes korkülönbség
2013. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán belefér. A papám 7 évvel fiatalabb a mamámnál.
2013. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez siman nöfüggö. En 23 leszek, es nem tudnek fiatalabb pasival összejönni. Nem tudom megmagyarazni, miert, lehet a pasi maga a tökely, ha kiderül, hogy 2 evvel fiatabb, valami összetörik... Nem tudom.

De masokat meg egyaltalan nem zavar.

Sztem azert vonzodsz idösebb nökhöz, mert erettebb vagy a korodnal. Ha a masikat nem zavarja a korkülönbseg, nem lesz ott semmi gond. :)

2013. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert ez már valami belénknevelt "elvárás", hogy a férfi legyen az idősebb

idősebb=tapasztaltabb=erősebb= biztonság, és ugye a nők a biztonságot keresik egy kapcsolatban. Persze ez nem jelenti azt, hogy pl egy 27éves erősebb egy 26évesnél, de ugye ez valami ösztönszerűség.

Én sem szívesen kezdenék nálam fiatalabb férfivel.

2013. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hozzászólásaitok is azt mutatja, hogy mindenképp hátrányból kell kezdenem. Nehéz így....

Egyébként Áldott Békés Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!

2013. dec. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!