Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy férfinél ugye jó pont...

Költőnő? kérdése:

Egy férfinél ugye jó pont ismerkedésnél, hogy tud főzni? Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Egyben közvéleményt is kutatnék, hogy hány férfiember tud itt főzni s életének mely korában jár... :)

(ne riadozzatok, nem nekem kell) :D


2013. dec. 30. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

kérdező, aki másnak kérdez

azt írod, hogy ez' egy jó tulajdonság, ha jó tulajdonság, akkor jó pont.


ha elhivsz (a kérdező kérdezője) egy randira, ahol főzöl nekem (a kérdező kérdezőjéről van szó, még mindig) , de nem mosod meg a kezed pisi után, vagy ha otromba és hülye vagy, pedig végig főzöl, NÁLAM AKKOR SE LENNE JÓ PONT!

helyzetek vannak, meg emberek.

2014. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

utolsó :)

van egy fiatalabb fiúismerősöm és a napokban mintegy mellékesen megjegyezte, h tud főzni, méghozzá nem is rosszul. Említette korábban, h nem tud ismerkedni, mert tök unalmas és semmi "extra" nincs benne. Mondtam neki, h dehogynem, hisz ez tök pozitív pl. Erre csak legyintett, h "á, ez tök alap".

Számomra ez meglepő, mert én kevesebb férfit ismerek, aki nem tud főzni, mint aki igen. Illetve sztem ez egy tök jó pont. Arra voltam kíváncsi, h mennyire általános manapság a férfi társadalomban e tudomány megléte, illetve h a többi hölgy hogyan viszonyul ehhez.

nem kell minden mögé démonokat látni

2014. jan. 1. 22:53
 23/26 anonim válasza:

akkor most a Költőnővel beszélek?

nem akartalak megbántani semmivel

lehet én vagyok túl pesszimista. ritkán képzelem a legromanikusabb verzió lehetőségét (imádnivaló, vonzó pasi, aki főz és tálal, miközben udvarol :) )


és!!! még tudom tovább préselni a témát:

..divatos mutatvány, könnyű trükk manapság a pasinak "főzni" randin, mert garantáltan szexi (hivatalosan is megírta a plaboy ) Fűz is:

1. Forró viz + tészta

2. kész szósz összeforgatva

ha tutira mész reszelj sajtot és fűszerezz kamuból, kötény!! ki ne hagyd!

PIA!!

a csaj garantáltan nem vesz észre semmit (tudod)


na most akkor te mit gondolsz?

kérdező :)

2014. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

igen, vele(m) :D

micsoda trükk :D

engem mondjuk nem zavar, ha nem, és CSAK ezzel nem is tudna "megfőzni" senki :D

de azért egy fiatalabb fiú esetében sztem mképp értékelendő tulajdonság :)

2014. jan. 1. 23:15
 25/26 anonim válasza:

na most ki is mondtad, még téged se tudna, csak ezzel a mutatvánnyal 'megvarázsolni' suuma : nem számít vagy estleg egy kegyelem kettes.


biztos idősebb vagy mint a kérdező kérdezője, mert értékeled a szakácstudományt', de egy korban hozzá való kislány, vsz. fogyózik vagy nyalókát ebédel, nem fog elájulni tőle..

2014. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

csak van azért abban a korosztályban is normális...

én anno nagy pacsit adtam volna érte. :)

nyilván esetemben már CSAK ez nem elég, de azért az én (mi?) korosztályunkban már sokminden átértékelődik és a prioritás is más

2014. jan. 1. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!