Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit szólnátok egy...

Lányok! Ti mit szólnátok egy név nélküli levélhez benne pár szép szóval, és egy szép rajzzal rólatok?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki, vagy gyerekesnek tartanátok? Milyen reakciót váltana ki belőletek? Mondjuk tudom, ez eléggé emberfüggő.

2013. dec. 29. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én örülnék, kicsit furcsa...ja és kíváncsi lennék
2013. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lenne :)
2013. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Èn örülnék a levélnek.. a rajztól tartanék mertelég perverz és kitudja milyennek làt..(sárkány grefity amint vibràtorozza magát :-P)
2013. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos lenne ^^
2013. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát egy ilyenen szétröhögnéd magad:


[link]

2013. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem nagyképűségből, teljesen objektívan szép (grafit) portréról van szó amúgy.
2013. dec. 29. 00:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy valószínűleg valaki csak szórakozik velem, és nem kell komolyan vennem.
2013. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először is káromkodnék egy nagyot, hogy mi az, hogy még levelezési címet sem ad, így nem tudom lecseszni, hogy nem képes elémállni. Másrészt, belerúgnék valamibe, hogy lehet nekem is tetszene a srác, de így már nem lesz semmi, mert még válaszolni sem tudok. Amúgy nem vagyok ám ilyen indulatos, csak lennék, egy ilyen helyzetben. :D
2013. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha nem lenne barátom, nagyon örülnék neki, fülig vörösödnék, és azonnal elkezdenék agyalni azon, ki küldhette. De párom nem tud rajzolni, szóval ez a veszély nem igen fenyeget :D
2013. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!