Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még ma is klasszikusa...

Léteznek még ma is klasszikusan nőies, romantikus lányok?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki kívül-belül igazi nő: nőiesen öltözködik; kedves, mosolygós; elfogadja a testét és nem az állandó fogyókúrázásra gondol, hanem be lehet vele ülni egy cukrászdába sütit enni, anélkül, hogy "bűnözés"-nek fogná ezt fel; kedveli az egyszerű, de romantikus programokat (piknik, kiállítás ...stb.)

2013. dec. 27. 19:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
igen, de néha mégsem ez kell...
2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A cukrászdába járás nem bünözés hanem létszükséglet, és elfogadttam a kisebb párnákat csipötájt, ha ez az ára, cserébe csinos vagyok máshol, csak oda jön fel legalább :D plusz, a jó alakert edzeni kell, nem megvonni az élvezeteket:)); imádom a kiallitasokat, kirandulast, koncerteket.. Hogyne volna ilyen.. A barátnöim is ilyenek. Csak jó helyen kell keresgelni :)
2014. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Minden illene rám, még a cukrászdázást is (persze nem minden nap, de néha elmennék) :)
2014. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok/voltam ,merthogy a világon se találok olyan pasit, aki ilyeneket megtenne értem, vagy egyáltalán eszébe jutna..:D Így inkább már nem is várom el, persze ha valaki megtenné értem,vagy mondjuk a barátom, akkor nagyon örülnék. :)

Szerintem nőiesen öltözködöm, bár szeretem a lazát.:)

Elfogadom a testem de szeretném ha feszesebb lenne ezért edzem, de fogyókúrázni eszemben sincs, soha nem tudnék lemondani a kajáról.:D Ha finom sütit rendelsz ránézni se lenne időd.:))

2014. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem én a klasszikus,régi értékrendet képviselem.Szeretek őszinte lenni,bújni,romantikus vagyok,álmodozó.Művészléleknek születtem,nagyon érzékeny,és nagyon tudok szeretni,ragaszkodni.Az ilyen programoktól meg a fellegekben járnék.Mondjuk van barátom.
2014. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Persze. Ugyanolyan nehéz romantikus pasit találni...

19/L

2015. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

En nem oltozom noiesen es nem kedvelem a testem de ettol elteroen nyugodtan elmegyek sutizni es nagyon tetszenek a romantikus gesztusok. Seta, gyertya fenyes vacsora, tanc esetleg szerenad :)

18/L

2015. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én sem haltam ki, de tuti nem vagyok az eseted.
2015. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
En peldaul annyit ehEtek, amennyit akarok! Izmos vagyok es kevesbe hizok. Sprintfutast csinalok, mma-zok, kondizok. A testem imadom, szeretek shoppingolni is. De liszterzekeny es vegetarianus vagyok, igy nem merek / nem eri meg nekem etterembe menni. Szeretek dogleni a napon! Mivel szeretem a penzt, sokat dolgozok ,foleg szamitogepen,folyamatosan fejlesztem magam, olvasok( uzlet, jog). Most az en cegem tarja el az elettarsam. O nem tud eleget keresni. Ahhoz olyan sokat kellett volna tanulnia, mint en tanultam. Ujabb es ujabb cEgeket csinalok. Na ez most feldobott? N
2015. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!