Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még ma is klasszikusa...

Léteznek még ma is klasszikusan nőies, romantikus lányok?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki kívül-belül igazi nő: nőiesen öltözködik; kedves, mosolygós; elfogadja a testét és nem az állandó fogyókúrázásra gondol, hanem be lehet vele ülni egy cukrászdába sütit enni, anélkül, hogy "bűnözés"-nek fogná ezt fel; kedveli az egyszerű, de romantikus programokat (piknik, kiállítás ...stb.)

2013. dec. 27. 19:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Létezem, de nekem is van egy udvarias, régimódi udvarlóm.
2013. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyen vagyok, de nekem is van barátom.

Am azt nem állom meg szó nelkül, h a cukorevés nálad alapkövetelmény! Azt remélem tudod, h ez nem csak az ember testsúlyán látszik meg, hanem a fogai és a bőre minőségén is, továbbá aki sok cukrot eszik, hajlamosabb a gombás fertőzésekre! Én nem randiznék olyannal, aki nem tartja tiszteletben azt a döntésem, h nem szeretném cukorral mérgezni magam!

2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
#12 1-2 sütemény néha senki bőrén, fogán, stb. nem látszik meg... Nyilván nem az az "alapkövetelmény", hogy minden nap bezabáljon az illető egy fél tortát. Ha sosem eszel ilyesmiket mert félted a fogaid, az kicsit beteges.
2013. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
#13, ha minden alkalommal ennék édességet, ahányszor megkínálnak, (pl csak a munkahelyen naponta 3x jönnek, h "igyál velünk egy cappuccinót", ) akkor szerintem meglátszana rajtam. Lehet, h nem azonnal, hanem mondjuk 10 év múlva. Am valamit biztos jól csinálok, ha 24 éves létemre még életemben nem volt lyukas fogam -ellentétben a korombeliek kb 80%-ával- és szeretném, ha ez így is maradna még nagyon sokáig!
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen lányokat. És elárulom, hogy rengeteg lány vágyik ilyen programokra, a romantikára és a normális, udvarias férfiakra, akik tisztelik őket és odafigyelnek rájuk.
2013. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Elfogadom a testem, bár a sok hibbant fitneszmaca folyton azzal nyaggat, hogy a 90 kiló milyen sok :D
2013. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

ellenkérdés: léteznek még udvarias férfiak, aki ha kell, megvédik a nőt, humorosak és őszinték?

Ez az egész attól függ, hogyan tekint rád egy nő. Ha tetszel neki, két eshetőség van. Vagy hihetetlenül szemérmes lesz, és megakad a szava, zavarában csak mosolyogni tud. Nem akar elijeszteni, ezért visszafogottabbá válik. Ez a jó lehetőség. A másik, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet és hangosabb lesz és a többi.

No meg hangulatkérdés. De hidd el, léteznek.

2013. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,de karcsú az mindenképp az maradni akarok
2014. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Vannak :)

Az én kedvesem is ilyen (na ez nagyon Alexes lett)

2014. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

én itt vagyok. :) vége lett egy kapcsolatomnak, mert el akartam hívni cukrászdába.:D elegem van, hogy nincs pasi aki velem együtt mozogna ilyen helyeken...

21/L

2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!