Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az intelligencia szexi?

Az intelligencia szexi?

Figyelt kérdés

Újabban egyre több lány írja ki ezt: az intelligencia szexi. De általában épp ők azok, akik pont nem ezt keresik a férfiakba :D van itt olyan lány, aki ezt komolyan gondolja, és döntő szempont ez a párválasztásnál?

22/F



2013. dec. 26. 20:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én egy ideje kimondottan keresem a férfiakban az intelligenciát,szóval vonzónak tartom
2013. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
"Brainy is the new sexy."
2013. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

igen, nagyon

de ennyi azért nem elég

2013. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
szexii:))
2013. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

En magyon szeretem ha a ferfi nyitott barmilyen dologra es szeret uj dolgokat megismerni. Ilyen ferfiakra kicsit fel is nezek :) persze az en korosztalyomba nincs ilyen vagy alig :(

19/L

2013. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligencia bizony szexi, természetesen az értelmesebb nők szemében. Hozzá kell viszont tenni, hogy az intelligencia megléte önmagában *nem* tesz vonzóbbá minket a nők szemében akkor, ha fizikailag nem találnak annak. Ergo, az intelligencia plusz, de önmagában semmire nem mész vele ismerkedésnél.
2013. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam döntő szempont,és el várom,hogy intelligensebb legyen a párom nálam,feltudjak rá nézni. Nem rég vetettem véget 1 hónapos kapcsolatnak ezért,mert egyszerűen nem tudtam tisztelni,picit buta férfi volt. Bár 1 hónapomba telt mire rájöttem,hogy nincs remény,lehet én sem vagyok a csúcsok csúcsán. :) 22/L
2013. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nálam mindig az és tényleg szexi. Egy sudribunkóra nem igazán nedvesedik a punetti.
2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
hell yea, akkor eljött az én időm *lö fekete felhők gyülekeznek a hátam mögött*
2013. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Annak aki írta, hogy diplomás hapsit keres csak: Ha tudnád milyen emberekből lesznek orvosok, ledöbbennél. Voltak esetek amikor nem hittem el, hogy ilyen lények bejutottak.


Egyébként a nőknek, legalábbis szerintem, az tetszik, ha nem vagy teszetosza, el tudod dönteni mit gondolsz igaznak, mit hogy kell megoldani, és ki mered mondani, manapság rengeteg emberrel találkozni, aki nem tudja mit is akar, ha döntésre kerül a sor egyszerűen képtelenek rá, mindegy hogy miben, szerintem ez a gond.


Saját tapasztalat, hogy szeretik, ha egy férfi okos mások előtt, de nem teszi ezt egyértelművé, ha kettesben vannak.(nem célozgat, tesz megjegyzéseket, nem ad helyet félreértéseknek)

2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!