Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedtetek össze a...

Hol ismerkedtetek össze a párotokkal? Tudtok nekem tippeket adni merre felé keresgéljek? 26/N

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 22:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
17-es! Wake up..ilyenek a nők, aztán lehet dühöngeni, ha nektek nem lenne erősebb a testi vágyatok mint a gondolkodásotok, ti is ilyenek lennétek..de nem vagyunk egyformák (szerencsére) :)
2013. dec. 23. 23:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Én itt megismertem a nyáron egy lányt. Ez a sztori viszont nem végződött happy enddel. Nagyon nem illettünk össze így visszagondolva, és a lánnyal elég sok gond volt lelkileg, teljes mértékben meg akart változtatni, így hát megszakítottuk a kapcsolatot. Itt azért lehet ismerkedni, barátkozni, szerintem több értelmes ember van itt mint társkeresőn, persze kivételek mindenhol vannak. 23/F
2013. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

huszonéves létemre sajnos sok emberrel beszéltem már, mind neten, mind élőben (suli, közös haveri kör, meg random emberek az utcán is ritkán), és mindegyiknél olyan problémába ütköztem, hogy elvár valami olyat, amit ő maga sem képes megadni.


Mindenkinél más volt a fő ok, de nagyjából szerintem értitek mire gondolok...


Aztán ezért már nem is szoktam neten csajozni, csak úgy egy-egy témában, ha van közös sztori, akkor "el csámcsogunk" rajta, és ha úgy alakul, akkor találkozót kezdeményezek, mert érdekel a személye...


Ilyenkor bekapcsol általában (50-ből eddig 2x nem!) a nyuszi mód, és mindenki talál valami ürügyet, hogy miért ne... Ez csak azért érdekes, mert tartalmas, mély témákat érintő, izgalmas levelek után a találkozótól már teljesen beijednek a nők... Ezt érzem.


A valóságban ha kialakul ez a "jó alap", akkor meg lógnak a nyakamon, és bunkónak kell lennem, hogy "lerázzam őket". :(


Szóval a netes ismerkedés inkább csak "poén" szerintem, bár lehet valamit rosszul csinálok...


(képet nem szoktam kérni, a farkam soha nem téma nálam, tehát ez alapból kizárt, hogy emiatt legyen probléma...

Valaki észrevett az írásomban valami "betegeset"? Kérlek jelezzétek privátban, mi lehet a gebasz... :D)


Jah facebook-on is volt már flört dögivel, amiből lett is egy "komoly" kapcsolat, de ott is az elvárások miatt lett vége... De ezt senki nem kérdezte :DDD

2013. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#21: Hát nem tudom, nyilván azért vagyok még mindig egyedül, mert kanos bunkó vagyok. Csak ezen az oldalon "beszélgettem" 2-3 tucat lánnyal, hozzáteszem, a legtöbbje lelkileg is terhelt volt, és akikről láttam képet, azok se voltak mind cicababák, de ezt nem is várnám el, általában az átlagos lányok tetszenek, és én se vagyok übermacsó pasi. A lényeg, hogy meg akartam őket ismerni, aztán vagy sikerült, vagy nem, ha nem, akkor legtöbbször azért, mert idejekorán leléptek. Akit megismertem, annak is mondtam, hogy nem zavarnak a problémáik, nem zavar a múltjuk, mindhiába. Úgyhogy eldöntöttem magamban, hogy soha többé nem fognak érdekelni mások kínjai, ne nyafogjanak, hogy senkinek se kellenek, meg hogy nekik milyen rossz, holott esélyt se adnak arra, hogy a másik ember közelebb kerülhessen hozzájuk. Illetve ha csak annyi eszük van, hogy képtelenek megbízni egy hozzájuk normálisan közeledő emberben, akkor süljenek meg a saját zsírjukban, nem érdekel, de akkor ne panaszkodjanak, hogy mindenki más hibás, csak ők nem. Élőben sem szoktam soha bunkó és nyomulós lenni, nem szoktam szexuálisan célozgatni, próbálom megismerni a másik embert, nem rohanom le. Csak hát ez nyilván "unalmas". Ennyit arról, hogy ki gondolkozik, legközelebb pedig ne általánosíts, főleg úgy, hogy engem nem is ismersz. Köszi.
2013. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Rendben! Majd ha az emberek olyan színesek lesznek, hogy nem adnak okot általánosításra..majd ha a világ okoz meglepetéseket, akkor nem fogok általánosítani. Engem is besorolsz egy kategóriába, bocs ha nem .Ez van, szép és jó a duma, hogy ne legyenek előítéleteink de egy szinten mindenkinek van! Ha nem pont emberrel kapcsolatban is..bármivel kapcsolatba lehet.. A világ nem egy kis csodaország..sajnos..bár mindenkinek lenne saját véleménye,és saját személyisége, DE nincs. (Elnézést nem rád céloztam ismét csak a tömegre! :)
2013. dec. 24. 11:08
 26/27 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy vannak előítéleteink, de pl. mások megismerése segíthetne ezen. Csak hát ehhez sok ember esetében ész kellene, meg némi akaraterő, hogy ne legyenek felszínesek. Eléggé elkeserítő, amikor megpróbálsz esélyt adni mindenkinek legalább arra, hogy megismerjétek egymást, de nem, a nők többsége is a legegyszerűbb megoldást választja, és lelépnek, mert a másik ember esetleg nem olyan első blikkre, mint amilyet szeretnének. Közben persze előállnak mindenféle irreális elvárásokkal, hogy a férfiaknak el KELL őket fogadniuk a két szép szemükért, és panaszkodnak, hogy ők senkinek sem kellenek. Persze, mert nem adnak esélyt senkinek. És ezek után különösen felháborító és gyomorforgató a nyafogásuk meg az önsajnáltatásuk, semmit nem tesznek azért, hogy jobb legyen a helyzetük, csak várnak a csodára (megint csak tisztelet a kivételnek). Aztán meg csodálkoznak, hogy senki nem próbálkozik náluk, meg hogy egyre több a kiégett srác. Nekem is vannak érzéseim, nekem is van lelkem, meg még sok normális srácnak, akiket az ilyen viselkedés éget ki lelkileg.
2013. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, és én is ugyanezt tapasztaltam, mint a 26-os. A lány akit innen megismertem állandóan mondta, hogy ő mennyit szenvedett egy 3 éves kapcsolatában. Én teljes odaadással mindent megadtam ami segítséget kért, merthogy kért. Ennek ellenére viszont olyan szigorú és lehetetlen elvárásokat támasztott, aminek ember nem felel meg, komolyan mondom, de azért az önsajnálat ment ezerrel...
2013. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!