Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az, amivel egy csaj érdeklő...

Mi az, amivel egy csaj érdeklődését felkeltheted?

Figyelt kérdés

Mit mondtok ha meg akartok fűzni egy csajt? nem sablon szövegekre vagyok kíváncsi, hanem hogy milyen témákról beszéltek..stb

Nekem az a hibám hogy túl unalmas vagyok, és ezért egy idő után már otthagynak..

segítsetek egy két jó tippel plz!! (nem kell a hülyeség!)



2013. dec. 23. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
keltsd fel a kíváncsiságát, az bejön
2013. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
vedd elő a lompost és mondd mellé ezt: kíváncsi vagy hogyan használom?
2013. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Én nőként az alábbi tippet tudnám adni:

Figyelj oda rá, beszélgessetek, kérdezd a hobbijáról, életéről: mit szeret csinálni a szabadidejében, mi érdekli, mik a tervei... Figyelj oda rá! Keressetek valami közös érdeklődési kört, valamit, ami téged is érdekel, és otthon vagy a témában. (Ha nincs semmi, akkor úgysem lesz nagyon hosszú életű a dolog...)

Beszélgessetek erről a témáról, aztán persze lehet másról is. Pl. te is mesélsz neki valami más hobbidról, és persze őt is meghallgatod.

A végén a közös hobbival kapcsolatosan akár fel is ajánlhatod neki, hogy találkozzatok, és csináljátok együtt (pl. szereti a filmeket - menjetek együtt moziba, vagy színházrajongó - menjetek színházba...)


Szerintem így lehet a legjobban ismerkedni, és messze nem olyan erőltetett, mint a sablonszövegek.

2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!