Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők! Titeket megszoktak...

Sulek Péter kérdése:

Lányok/Nők! Titeket megszoktak szólítani az utcán?

Figyelt kérdés
örülnétek neki?:)
2013. dec. 19. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát engem még sose szólítottak le, de tök jó lenne.
2013. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Leszolitalak utolso irj privit:)
2013. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem viszonylag sokszor... Volt hogy metrón egy srác, hogy szimpatikus vagyok neki akkor még ugyanazon nap a metróból felfele jövet. Aztán egyszer egy holland külföldi azzal az indokkal hogy heeey te rám mosolyogtál! Mondom én?? Én mindenkire mosolygok. Aztán nagyon el akart hívni valahova de mindhárom esetben barátom volt (ugyanaz) így le kellett ráznom őket pedig szerintem ez kedves gesztus fel tudja dobni az ember napját. :) Ja mostanában meg az a mánia már másodszor volt ilyen hogy "Bocsi csinálhatnék rólad/veled egy képet? csak mert olyan gyönyörű vagy" WHUT? :D Bár a csúcs még mindig az mikor tegnap odajött hozzám egy srác tampont tarhálni a barátnőjének :DDD
2013. dec. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elofordult mar, bar egyszer nem egeszen megszolitas volt, hanem hallottam, hogy egy srac odaszol mogottem egy masiknak, hogy "Nezd, milyen szep az a szoke lany!", megfordultam, mosolygott ram, meginvitalt egy uccsire, de sietnem kellett..azota is banom, talan pont a nagy ot szalasztottam el. A tobbi megszolitasos dolog nem volt tul kulonleges..de mindig orulok az ilyesminek :)
2013. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 És adtál neki?
2013. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!