Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen srác számít...

Blogeres kérdése:

Lányok, milyen srác számít menőbek? 14/f

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
aki helyes kedves nem drogos és nem adja a menőt (mármint a rossz értelemben. rossz értelem alatt a pávákat értem és nagyon "swag" gyerekeket ami melesleg a 80-as években egy meleg csoport volt S.W.A.G) legyen vicces és ne igyon csak azért mert most az a "menő" ne akarj az lenni. ha csajozás miatt kérded öltözködj jól add önmagadat (kivétel ha bunkó vagy ez esetben változtass) de úgy legyél kedves mint egy pasi jelölt (ez alatt azt értem ne viselkedj úgy mint egy meleg habár a kérdés alapján nem hiszem hogy ez elő fordulna) és ne legyél a bff-e. U.I: nem azért használtam többször a meleg szót mert rühelem őket. (amúgy meg tisztelem őket) csak azért mert egy csaj könnyen félre érthető a kényes szitukat (persze egy lány szereti ha egy pasi érzelmes de csak akkor ha pont megfelelően teszi azt)
2014. jan. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Grim13 ***** válasza:
semmi köze a válaszomnak a kérdéshez de ha te érettebbnek érzed magad a korodnál vagy okosabbnak akkor baj van a generációddal meg veled is! hidd el fura érzés az hogy 20onakárhány évesen úgy érzem magam mint ahogy nagyapám érezhetett anno, pedig nincs köztünk 50 év különbség és háborút sem éltem át...
2014. jan. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Menő?!Én ezt nem értem bocsánat.Arra gondolsz amikor néhány nagydumás srác szétver valakit és ezt kiposztolják facebookra és jön többezer "lájkjuk"?Vagy arra amikor valakinek 50.000 forintos ruhája van és arra veri a mellét?Vagy netán arra amikor 1341 lányt szédit aztán mindegyiket dobja egy idő után?Mert ezek az én szemembe nem menők.Inkább undoritóak.Én nem szeretnék ezekhez hasonló fiúkkal akár egy légtérbe is lenni.Számomra az a "menő" ha valaki érző szívű,kedves,gondoskodó,udvarias és nem ùgy beszél velem mintha a végbeléből rángattak volna ki.Szerintem ez a menő.Nem az előbb felsoroltak.Azokban semmi egyéniség sincs.
2014. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
akinek sok pénze van
2014. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Grim13 most konkrétan kit oltasz ezzel? Vagy mit is akartál ezzel kifejezni, bocs szerintem nem jól értelmezem.
2014. febr. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!