Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen srác számít...

Blogeres kérdése:

Lányok, milyen srác számít menőbek? 14/f

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Aki helyesen le tudja írni: "menőbnek"
2013. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
páwa swag veképzelt nagyképű full 1-es nyelvtanos
2013. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#3 ráismertem az osztaly tarsamra de ő nem menő
2013. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az aki nem titulál valakit köcsögnek amiért ki merte javítani :D :D
2013. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem a poént :D ;)
2013. dec. 15. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy nem is "menőbnek", hanem "menőbbnek", de mindegy.
2013. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Kezdve azzal, hogy *menőnek vagy *menőbbnek (kinek hogy tetszik) és elnézést, de szúrta a szememet! ;)

Másrészt pedig a "menő" egy relatív fogalom. Kinek mit jelent. Számomra a "menő" nem túl pozitív fogalom. HA valami (értem ezalatt a táskákat, amiket sokan megvesznek, cipőket, ruhákat, kiegészítőket stb...) vagy valaki "menő", számomra már alapból bekerült a tucatba és a személyiségtelen, elveszendő fogalmába.

Mitől lesz egy ember menő? Mi tesz egy gimist menővé? Ha sok embert ismersz? Ha több ezer lájkod van facebook-on és 50ezer ember van megjelölve ismerősödnek, közben pedig felét sem ismered? Ez menő? Én inkább azt a szót használnám rá, hogy szánalmas. :)

Sohasem értettem, miért kell mindig a tucat után menni. Nem jobb, ha önmagadat adod, a saját személyiségedet szeretik meg az emberek és igaz barátokra találsz? Nem felemelőbb az érzés, ha talán csak 2 embert mondhatsz barátodnak, de ők őszintén szeretnek téged?

Talán csak a sok feltűnési viszketegségben szenvedő, elhanyagolt, szeretethiányos és egyben kétségbeesett emberek kapálózása teszi részben ilyen elnyomottá a személyiségek kibontakozását. Persze nem lehet tudni, összetett ez a dolog is. :)

A lényeg, hogy sokkal tiszteletreméltóbb embernek tartom az olyanokat, akiknek van egyéniségük és fel is merik vállalni!

Sajnos manapság eléggé meghatározó a gimis életben ama bizonyos hierarchia, amely csúcsán azok állnak, akik minden áron megpróbálnak eltaposni mindenkit. Hogy ne menjek ebbe még mélyebben (bár lehet, hogy így is túl sokat írtam:DD bocsika), légy önmagad, érezd jól magad és ne törődj azzal,hogy a többiek szerint mi számít menőnek! :3 Az igaz barátok úgy szeretnek, ahogy vagy és nekik nem kell megfelelned! :)

14/L

2013. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Előző válaszoló!

Szerelmes lettem beléd!! :) <3

Ritka, hogy egy 14 éves lány ilyen értetten és színvonalasan tud nyilatkozni... 16/F

2013. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kajak14vagy? :o azt hittem egy professzor filózását hallhattukxD.és még én hisze m magam érettebnek a koromnál...hát ilyet...am teljesen igazad van!
2014. jan. 1. 23:16
 10/15 anonim ***** válasza:
ohh telóról egy undormány szöveget kell kiadni a kezedből?? attól még hogy telóról vagy kell helyesen írnod.
2014. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!