Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok pasi miert adja fel?

Sok pasi miert adja fel?

Figyelt kérdés
Sok pasiimerosom nem keves ideje egyedulallo azt mikor kerdezem oket miert akkor azt mondjak nem foglalkoztatja oket a tarskereses, ok mar feladtak. Miert nem kuzdenek a pasik a nokert egy ket kudarc miert veszi el a kedvuket? Miert ennyire nyamnyila alakok?
2013. dec. 15. 14:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Könnyű nyámnyilázni akkor, ha még soha nem álltál a másik oldalon. Amikor sokadjára összeszeded a bátorságod és oda mersz menni a lányhoz, amennyire csak lehet, normálisan, valamiféle kommunikációt kezdeményezve, és újra csak kosár a válasz. Jobb esetben még normálisan, rosszabb esetben megszégyenítve, hogy rajtad röhögjön a fél park / diszkó / barátnői köre. Ebbe bizony bele lehet unni, és idővel az ember érdeklődése elfordul más irányba.
2014. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
A "mennyi nő van x év alatt/felett" vitában azt is kalkuláljátok bele, hogy a legkelendőbb korosztályra (18-25) a férfiak sokkal nagyobb része mozdul rá (18-40), így valójában kevesebb a nők száma, mint gondolnánk.
2014. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Írt ide egykét nagypofájú tahó pasi, hogy ő a király a többi meg nyomi. Írt ide pár nő, hogy a pasik nyomik, balfékek, mert feladják. EGY dolgot viszont nem vesz észre az az együgyű idióta fejük: hogy a mai nők 90%-a nem ér annyit, hogy küzdjünk értük. Olyanért ki a f.*szom fog küzdeni, ami szar? Ti büdös parasztok, erre nem gondoltatok.
2014. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Jó kis csata alakult itt ki. Azt el kell mondanom, hogy aki nem volt olyan helyzetben, az soha nem fogja megérteni.

Egyébként, aki a korosztályos dolgot írta, ahhoz azt fűzném hozzá, hogy még az idősebb nőknek is szoktak lenni udvarlóik szép számmal. A srácok meg sokszor fiatalon sem kelendőek.

2014. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Én is ilyen srác vagyok. Engem nem is a sok visszautasítás, (alapból nem is; vagy az adott lánynak sokáig udvaroltam) hanem inkább nem érzem magam megfelelőnek nekik. Nem hiszem hogy megfelelnék a rengeteg elvárásaiknak.

23f

2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Az nem feladás, ha valaki nem keres. Volt valaha kötelező a keresés?????

A feladás az amikor próbálkozik valaki, de utána abbahagyja vagyis feladja. Az ha várok a megfelő alkalomra az nem feladás hanem bölcs döntés. Ha meg akarjátok azt a pasit, de fostok elmondani neki mi a helyzet, mert úgy érzitek nem a ti dolgotok azért nem kell lenyomizni őket.

2014. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
69%
Rájönnek hogy a befektetett energia nemhogy megtérülne,de ha kapcsolatba lennének akkor a nő elszívná a pénzüket és a szabadságukat.
2014. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
41%

Tök vicces, hogy a nyavalygók felpontozzák egymást, a normális válaszok meg 0%-ot kapnak.


A legtöbb ember hozzászokott a kényelemhez. "Erőfeszítéseket tenni, amelyek átmenetileg kellemetlenek, csak azért, hogy később sokkal jobb legyen nekem? Ugyan már!". De nem is a nőkért kell megküzdeni, hanem inkább azért, hogy a gátlásaidon és az önkorlátozó hiedelmeiden, a lustaságodon és a passzivitásodon túllépj. Ha mindez sikerült, akkor a nők már jönnek maguktól.


"De magyarázd már el hogyan változtasson valaki azon ha ronda?"


5000x el lett mondva, hogy sportolj (kondizz), hordj igényes és a testalkatodhoz illő ruhákat, légy ápolt, menj el egy jó fodrászhoz, fehéríttesd ki a fogaidat, járj szoláriumba, ha Edwardra hasonlítasz stb.


Kíváncsi vagyok, hányan tették ezt meg; nem sokan, mert egyből nem lenne ennyi "csúnya" férfi. Legvégső esetben marad a plasztikai műtét, de nem nagyon láttam még olyan embert, akinek tényleg arra lenne szüksége ahhoz, hogy átlagos vagy átlag feletti külseje legyen (ha a fentieket már teljesítette). De egy-egy műtétre is össze lehet dobni a pénzt, ha valaki tényleg elhatározza, és pár hónapig-évig kicsit összébb húzza a nadrágszíjat.

2014. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"De nem is a nőkért kell megküzdeni, hanem inkább azért, hogy a gátlásaidon és az önkorlátozó hiedelmeiden, a lustaságodon és a passzivitásodon túllépj. Ha mindez sikerült, akkor a nők már jönnek maguktól."


Egy kicsit konkrétabban lehetne?

2014. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!