Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok pasi miert adja fel?

Sok pasi miert adja fel?

Figyelt kérdés
Sok pasiimerosom nem keves ideje egyedulallo azt mikor kerdezem oket miert akkor azt mondjak nem foglalkoztatja oket a tarskereses, ok mar feladtak. Miert nem kuzdenek a pasik a nokert egy ket kudarc miert veszi el a kedvuket? Miert ennyire nyamnyila alakok?
2013. dec. 15. 14:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
20%

Férfi vagyok te véglény. Miért egyen a nő szart, ha ehet sültet? Hogy jobb legyen a lelkednek? A nő, vagyis inkább minden ember a jót keresi és ebbe a halmazba nem tartoznak bele az olyanok, nem változtatnak magukon, de elvárják, hogy a roncs mivoltukba szeressenek bele.

Nem is jövök a logikás dumámmal, mert úgysem fognátok fel. Újfent.

2013. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Egy lány ha már átlagos azt a pasit kapja meg amelyiket akarja.
2013. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
53%

11. megvan az első férfi ezen az oldalon, aki nem egy elkeseredett forever alone, aki a nőket szapulja

köszönöm

2013. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Ez már nem egy elutasítás után történik, azért ha egymás után 5-6-7 elutasítást vagy durvább lekoptatást megél az ember akkor valahol érthető és jogos.
2013. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
De lássuk be, sokkal könnyebb nem-változtatni, mint változtatni.
2013. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
De magyarázd már el hogyan változtasson valaki azon ha ronda?
2013. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Ez egy jogos kérdés!A ronda férfinak kutya sorsa van főleg,ha nem ronda nőt akar magának.Ott bizony másra kell ám gyúrni...
2013. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 DrBori András ***** válasza:

A nő csábít, utána a férfi hódít.

De nem lesz csábítás, ha a férfiban semmi nem fogja meg a nőt.

2013. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
52%

de maradjatok már ezzel a "csúnya vagyok" rinyálással

én olyanba vagyok fülig szerelmes, aki nem egy hú de helyes egyén.. (és én elvileg szép vagyok), szóval ideje lenne felállni a gép elől és tenni is vmit ;)

2013. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
21%

19#

Ahhoz akaraterő kéne, ezeknek a selejteknek meg nincs, inkább mindent a génekre meg a természetre fognak és abrakolnak meg meresztik a seggüket tovább.

2013. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!