Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok pasi miert adja fel?

Sok pasi miert adja fel?

Figyelt kérdés
Sok pasiimerosom nem keves ideje egyedulallo azt mikor kerdezem oket miert akkor azt mondjak nem foglalkoztatja oket a tarskereses, ok mar feladtak. Miert nem kuzdenek a pasik a nokert egy ket kudarc miert veszi el a kedvuket? Miert ennyire nyamnyila alakok?
2013. dec. 15. 14:45
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Utolso nem tudsz te semmirö semmit!

Tudod te én hányszor probálkoztam de mindhiába

2013. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Bocs 19. Válaszolonak szolt!
2013. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne csinálniuk? Folyamatosan visszautasították őket, elegük lett. Kérdező, ha téged állandóan kikosaraznának mit csinálnál? Persze neked könnyű dumálni, várod a jelentkezőket aztán nagy kegyesen választasz egyet, így könnyű...
2013. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az értelmetlen bullshit vitát.



Az emberek nem harcolnak olyan dologért, akit már rajtuk kívül sokan megkaptak, csak ők nem!


Amúgy meg egyenjogúság van jól tudom. Kiért is kéne akkor harcolni? Az ilyen elcseszett hercegkisasszonyok miatt, kik a többség fölé képzelik magukat, de ezen kívül üresek mint az éjszaka.


Ezekért? Kösz nem!

2013. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Engem zsinórban 12 csaj utasított vissza utóbbi 1 évben, viszont most találtam egy csajt akivel szeretjük egymást.

Szóval próbálkozni kell bár iszonyú nehéz, hogy sok a kudarc.

23/F

2013. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Annyi kudarc után,egy pozitív visszajelzés nélkül szerintem neked is elmenne tőled a kedved,és feladnád jó pár év után.7 éve próbálkozom,nem is számoltam már mennyi visszautasítás kaptam,mert minek.Úgyis ugyanazt kaptam mindig,elutasítást.

És nem úgy,hogy akkor megismerjenek vagy bármi,meg se akarnak ismerni,csak ránéznek a külsődre és dobnak is mint a kukába a szemetet kb.

És 1! db pozitív visszajelzést nem kaptam még életembe nőktől,szerinted milyen érzés?

Pont arról van szó,hogy itt nem 1-2 kudarcról van szó,hanem több tíz/száz kudarcról.Nem nyámnyilák,csak elegük van ebből,ilyen egyszerű.

2013. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Mert magasak a nők igényei, és meg is tehetik.....
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 DrBori András ***** válasza:

Szinte mindegy, hogy hol ismerkedtek, csak ne internetes társkeresőn, ahol fordítottak a nemek arányai, mint a való életben.


Ha mást nem is fogadtok el érvként a társkeresők ellen, legalább azt tartsátok szem előtt, hogy a való életben kétszer annyi nő van, mint férfi, a társkeresőkön pedig pont fordítva.


Ha kimész egy strandra, vagy korcsolyázni a Városligetbe, vagy (nem nyugger) társasutazás, uszoda, egyetem, Balaton, házibuli, romkocsma, színházban az előadások közti 20 perces szünetben, vagy barát(nő) által bemutatott nővel, sokkal nagyobb sanszod van, mint egy társkeresőnek nevezett egónövelőn.


Vagy mondok mást: kollégium. Én 1999-ben kerültem - mivel budapesti vagyok - a debreceni Benczúr Gyula Kollégiumba, + a tótfába.

Szeptemberben becuccolt mindenki.

Október elején már a legtöbb csaj tudta (egymástól), hogy melyik fiúnak mekkora a farka, a fiúk pedig tudták(egymástól), hogy melyik csaj van benne egy kúr@sban, és hogy melyik lány az, akinél kár a gőzért.


Margit-sziget; valóságos aranybánya ebből a szempontból, persze csak tavasszal és nyáron, ott tényleg csak nyitott szemmel kell járni.

Bár igaz, ott szinte mindig csoportosan vannak a lányok, és ez nagymértékben komplikálja a dolgot.


Dee tényleg, szinte mindegy, hogy hol, csak ne internetes társkeresőn, mert ott csak vaktában lövöldözöl, mindenféle előzmény nélkül.

2013. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

"a való életben kétszer annyi nő van, mint férfi"


Igen-igen, de csak 40 felett van több nő, mint férfi.

2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 DrBori András ***** válasza:
30-tól. (KSH)
2013. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!