Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez nálatok mit jelent?

Lányok ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég facebookon elkezdtem beszélgetni egy lánnyal aki nagyon szimpatikus nekem és én szívesen meg ismerném ezért kezdeményező is vagyok vele szemben bár nem beszéltünk túl sokszor eddig kb 2-3 alkalommal de kicsitse éreztem azt hogy "le akarna rázni" sőt ő is teljesen érdeklődönek volt és teljesen nyíltan elbeszélgetünk,de egy valamit nem értek eddig az összes alkalommal én kerestem őt szóval lehet hogy elvárja hogy én írjak neki mindig, vagy ő miért nem kezdeményez ?Vagy pl. ma nem írtam neki de teccikelte is az egyik képem ez is lehetett egy olyan "jel" hogy írjak már rá ?:DTudom nem valami halálos gond de én nem értem,szerintetek próbálkozak nála még vagy így felesleges köszi előre a segítséget :)

2013. dec. 11. 23:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy mindig a kérdezőnek van a legnagyobb po... szája????? Gyerek, napjában min. 5 ilyen kérdés van, "hogy írjak rá", "ezt írta, ez mit jelent", "tegnap óta nem beszéltünk,szerintetek haragszik?", "azt mondta hogy a piros a kedvenc színe, szerintetek bejövök neki", "jajjj, hogy írjak rá". Úgy látom még mindig nagyon alacsony az a korhatár, hogy csak 14 éven felüliek lehetnek az oldalon, lassan emelni kellene min. 17-re...


Igen, ez egy olyan oldal, ahol az ember kérdéseket tehet fel, aztán a többség segít, de hihetetlen idegesítő, amikor a kérdések listában minden második ugyanarról szól, nem hiszem el hogy senkinek nem tűnik fel. Persze tudom én, mindenki azt hiszi, hogy aztán az ő problémája annyira egyedi, hogy olyat még nem látott a világ, sőt, biztos megoldás sincs rá...


Egyébként pedig, én csak akkor írtam rá egy férfira, ha viszont érdekelt ő is legalább barát szinten, ellenkező esetben nagyon barátságos tudtam lenni akkor is a másikkal, amikor nem is nagyon akartam vele beszélni. Na tessék, remélem most örülsz.

2013. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Pontosan, lehet csak nem akar bunkózni azért ír vissza.. a "teccikelte a képem" az meg nem jelent semmit, ha "teccikeli" több lány a képem akkor mindnek bejövök? De azért írkálj neki, ha személyesen is ismered akkor ne csak fb-n beszélj vele:) többet tudsz meg élőbe
2013. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!