Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez nálatok mit jelent?

Lányok ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég facebookon elkezdtem beszélgetni egy lánnyal aki nagyon szimpatikus nekem és én szívesen meg ismerném ezért kezdeményező is vagyok vele szemben bár nem beszéltünk túl sokszor eddig kb 2-3 alkalommal de kicsitse éreztem azt hogy "le akarna rázni" sőt ő is teljesen érdeklődönek volt és teljesen nyíltan elbeszélgetünk,de egy valamit nem értek eddig az összes alkalommal én kerestem őt szóval lehet hogy elvárja hogy én írjak neki mindig, vagy ő miért nem kezdeményez ?Vagy pl. ma nem írtam neki de teccikelte is az egyik képem ez is lehetett egy olyan "jel" hogy írjak már rá ?:DTudom nem valami halálos gond de én nem értem,szerintetek próbálkozak nála még vagy így felesleges köszi előre a segítséget :)

2013. dec. 11. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor én most megyek és főbelövöm magam...
2013. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyes főleg ha lánynak érzed magad
2013. dec. 11. 23:16
 3/12 anonim válasza:

"Nemrég facebo..."


itt hagytam abba az olvasást és az első válaszoló kommentjét elnézve nem is bántam meg.

2013. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én meg ott, hogy teccik..
2013. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végülis jogos most se egy netes oldal előtt ülsz megértem az undorod,ti is megérthetitek az én undorom az okoskodó semmitmondók iránt akik oda pofátlankodnak egy kérdéshez úgy hogy else olvassák vagy nem tudnak értelmessen válaszolni a kérdésre hiszen ez lenne az oldal lényege szerintem,pl. mint te vagy az első válaszoló akik még mindig nőlnek érzik magukat remélem követed a példáját második
2013. dec. 11. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki :)
2013. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
itt mindeki olyan okos de azt senkise fogja fel hogy azért van ez az oldal hogy megkapjuk a kérdéseinkre a választ,persze valahol ki kell élni magatokat kötekedéssel és hasonlókal ha már a valóságban nem megy mer ott mindenki belétek rúg, de ne itt köszi.
2013. dec. 11. 23:26
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó köszi :)
2013. dec. 11. 23:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szemétkedjedek már szegény emberrel. Kérdezett vmit ha nem tetszik a kérdése nem kell alá írni fasszságokat. Egyébként írjál rá te és beszélj meg vele talit. Élőben megkapod a választ.
2013. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj neki!

A barátommal én is fb-n ismerkedtem meg (alapból nem vagyok a híve, de elég kitartó volt :D )és az elején inkább ő keresett, hiszen ő kezdeményezett. Szóval a lány valószínű azt várja, hogy te keresd.

2013. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!