Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem tudok csajozni?

Mért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt barátnőm, mert valamiért nem merek/tudok közeledni a csajokhoz, meg nem vagyok se népszerű se páwa. Sok csaj mondja hogy nekik ezek nem számítanak, de ezek szerint mégis, mert akkor már lett volna valakim és észrevennének a csajok..
2013. dec. 11. 20:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nagyjából velem is ez van...lehet páwává kéne válnom
2013. dec. 11. 20:38
 12/15 anonim ***** válasza:

egy szóval sme mondtam. nemszokásom verekedni. de miért kellnekem tűrni, hogy beugat, beszól egy csicska 17 ves, aki nem mellesleg a helyi VP-kel nyomult (vagány p*csák)

nyugi,nem gey beszólás volt és nem én kerestem a balhét, jöt oda hozzám akkaskodni...teee mondom vigyázzá mit bezsélsz..me me me milezs, ittvannak ahhaverjaim és..nemvártam emg a mondat végét.


aki vagány, abban van azért némi emberi tisztelet is, és nem azon vagánykodik, hogy hogy ugat be másoknak. rosz embert talált meg.

(fel akart jelenteni, meg a f*scom..jelentsé...azt setudod ki vagyok, a jövö hetet is letagadom öreg. ez már menne, kap egyet jogosan, és huhh egybő feljelentés...)

2013. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha k*vát akartok, akkor váljatok "páwákká."

Ha normális nőt, akkor meg várjatok, és ha olyan dobjátok be magatokat.

Én hányni tudnék a kis kivágott felsőjű, csőgatyás "férfiaktól"

2013. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez a beszéd 9-es. sok páwát már joobban szeretik mint a normál embereket. sok nyomorék.
2013. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
normális emberek már nem is tudnak nagyon szerintem
2014. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!