Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem tudok csajozni?

Mért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt barátnőm, mert valamiért nem merek/tudok közeledni a csajokhoz, meg nem vagyok se népszerű se páwa. Sok csaj mondja hogy nekik ezek nem számítanak, de ezek szerint mégis, mert akkor már lett volna valakim és észrevennének a csajok..
2013. dec. 11. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert még nem fogtad meg a tököd
2013. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dwight Schrute ***** válasza:
feltételezem, hogy bmw-d sincs
2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert valamiért nem mersz/tudsz közeledni a csajokhoz.
2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként de biztos vagyok rajta hogy azért mert nagyon rágörcsölsz a dolgokra hogy húúúú neked néni kell. Akár hiszed akár nem nagyon sok múlik a kisugárzásodon. Ha az van benned hogy jajj nem vagyok páwa meg félek meg stb akkor soha nem fogsz becsajozni. Nem kell hogy nagyképű legyél csak legyél magabiztos, normális, kedves, és humoros. Talán ami még fontosabb hogy nem rögtön kapcsolatot akarj hanem barátkozz és építsd fel az egészet. Sok sikert, remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó de mért nem?
2013. dec. 11. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj majd lesz csajod nagyon fiatal vagy még. 22/F
2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én tudjam?
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
8%
nekem szerencsére nincs ilyen gondom minden nap más csajt dugok meg a bmw m hátsó ülésén
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem a frászt!

kamu az egész!

páva szőrtelen, nyomorék csigatestú kis b*zikra megy a 80% a a csajoknak!

aztán emg sírnak, ha jajj szájbavertem a barátját, hogymertem bántani...arrol már nemszól a fáma, hogy akkora pofája volt, taknyos létére, mint a bécsi kapu.

s mi elttem én?! egy agresszív vadállat, hogy vérző szájat mertem csinálni a pasijának.

Pedig még ha tényleg nagyot kapott volna..

jöttek ott a hasonlo haverjai, hogy hu majd milesz mert 5 en vannak...gyertek modnom senkiháziak, de oylat kapsz, hogy fel nemkelsz a földröll, hiába ráncigál 3 csaj...


nemtudom hogy hol van a lányok ízlésvilága manapság? kicsit szőrösebb a kezem, már fújj, borostás vagyok, fújj, van rajtam izom, de nem vagyok szálkás? fúúj...

a kis nyegle senkik meg ahhw meg uhhww mert miylen helyes.

(ja meg mekkora a pofája, csak azt a csajok előtt nem meri ám, mert akkora papucs mint az lllat az összes)


szokták mondani, hogy haladj a korral, ha nem jutsz előrébb...nos, én lehet egyedül maradok, de akkor sem válok alfa b*zivá. Ennyit megér a Férfi büszkeségem!

sorry, és true story!

23/F

2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szoval nalad az a vagany aki jobban verekedik ?
2013. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!