Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el hogy felfigyelje...

Nita96 kérdése:

Hogy érjem el hogy felfigyeljen rám az a kiszemelt fiú, aki volt haverom haverja és már ismerjük egymást, de nem köszön?

Figyelt kérdés
A héten megismertem egy srácot aki velem egy idõs (17). Nagyon megtetszett. Nem beszéltem vele, mivel nem hozzám jött, hanem szüleimhez. Nem tudtam vele beszélni úgy h ott lettek volna szüleim is. A lényeg, h kiderült h volt haveromnak a haverja. én félek kezdeményezni, mivel nincs jô véleménnyel volt haverom rólam valszeg. Nem békében lett vége barátságunknak. A gond még az, h a fiú akit megismertem. Nem köszön. Szerintetek mit tegyek? Nagyon tetszik, megpróbálnám vele, de félek h a volt haverom na meg neki a haverjai beleavatkoznanak. Nem akarok felsülni. Hogyan vonjam magamra a figyelmet? Tesi óránk is együtt van. Szerintetek köszönjek rá v hagyjam a fenébe? :o
2013. dec. 7. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
köszönj neki nyugodtan, és beszélgess vele !!! kezdeményezz, nem veszítesz vele semmit :) de azért lehet hogy jobb lenne ha kibékülnél a volt haveroddal, mert akkor jobban be tudnál nála vágódni és akár 3-an is csinálhatnátok közös programokat :D 18/L
2014. jan. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!