Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és rá szeretnék írni chaten. De nem akarok nagyon tolakodó lenni. Esetleg egy: 'Szia! Nagyon szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek közelebbről megismerni. Van kedved beszélgetni?' megtenné?

Vagy ez túl direkt? És ha esetleg igennel válaszol akkor csak kezdjem el kérdezgetni: suli, sorozatok, hobbik témában? Mennyi idő után tanácsos elhívni egy lányt mondjuk moziba? Mondjuk beszélek vele 2-3-szor és utána már el lehet hívni?

Szerintetek mi az amit feltétlen kerüljek el és mire figyeljek oda? Lányok válaszát is várom.

(Elnézést, az 10000-id ilyen kérdésért, de még nem találtam meg az igazi választ.)

17/f a lány velem egy korú és egy suliba járunk.



2013. dec. 6. 20:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!:)

Esetleg még jöhetnek ötletek, tanácsok.

2013. dec. 8. 19:27
 12/23 Elzabet válasza:
71%
mikor azt írtad : 'tudod mikor :D' eléggé felhúztál! Azért nem lesz belőlle SOHA semmi, mert eleve így álltok hozzá! Kicsit kéne hinni magatokban emberek ! Az önsajnáltatás ki ment a divatból;) nem tudom mért van most az, hogy önkritika van önbecsülés nincs! Higyjetek már magatokban! Minden lehetséges csak akarni kell!:))
2013. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ez a:

-'Szia!:)'

-Szia:)

-Hogy vagy? mi újság?

- (elkezd mesélni)

nem fura egy kicsit. (bár lehet túl sokat gondolkozok rajta, inkább spontánnak kéne lennem, de nem akarom elszúrni.)

2013. dec. 12. 22:37
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem fura egy kicsit?*
2013. dec. 12. 22:37
 15/23 Elzabet válasza:
Miert lenne az? Probalj mar ervenyesulni kicsit :)
2013. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ráírtál? :)

Amúgy, akár hiszed, akár nem, a lányok egyszerre rájönnek hogy bejössz nekik, ha csak úgy bejelölöd őket és egyszer csak rájuk írsz, sőőt, még én is rájöttem amikor bejelölt egy teljesen ismeretlen lány (na jó, egy suliba járunk, de tényleg ennyi), lájkolta a képeimet, pedig akkor nem frissítettem őket, valamint rámírt. Pedig fiú vagyok! :D

2014. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj barátom, hogy ha chaten ilyen vagy, akkor személyesen milyen leszel? Egy értelmesebb lány elszalad előled ha nem ömlesztesz egy kis vért a pucádba. Nem rosszindulatból, de szeretik ha határozott egy férfi és vicces. Tehát legyél kemény, és nyomd a sódert neki. Beszéltesd (imádnak beszélni), dicsérd de csak olyan haverosjókedvűen. Legyél felszabadult, közvetlen és meglátod pillanatok alatt kibeszéled a nadrágból. Legalább is én így tenném. Már ha facér lennék :)
2014. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen jobban tetszene ha valaki olyan módon írna nekem ahogy te elképzelted, de első randinak nem ajánlom a mozit. Inkabb menjetek el egyet sétálni, valamit meginni, de gondolom, hogy már megismerkedtetek.

Hogy alakultak a dolgok?

2014. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Lányként azt mondom, hogy egy egyszerű "szia, mizu"-ra csak tőmondatokban reagálnék, ha egy tök ismeretlen pasi kezdeményezné, vagy valaki olyan, akiről tudom, hogy kicsoda, de nem szoktunk beszélni, és nem is nagyon fogott meg. Ha olyan valaki ír, aki amúgy tetszik, de nem beszéltünk, akkor tuti válaszolok bővebben is, és igyekszem minél többet beszélni vele.

Azoknak akik ismeretlenül írnak rá egy lányra, azt javaslom, hogy keressenek valami nem átlátszó indokot, ez általában nálam is működik. Utána be lehet dobni teljesen általános témákat, abból kialakulhat egész személyes beszélgetés, és akkor valószínűleg máskor is szívesen beszélget majd.

2014. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
64%
Mondd h 3eve egyutt vagytok :D
2017. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!