Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és rá szeretnék írni chaten. De nem akarok nagyon tolakodó lenni. Esetleg egy: 'Szia! Nagyon szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek közelebbről megismerni. Van kedved beszélgetni?' megtenné?

Vagy ez túl direkt? És ha esetleg igennel válaszol akkor csak kezdjem el kérdezgetni: suli, sorozatok, hobbik témában? Mennyi idő után tanácsos elhívni egy lányt mondjuk moziba? Mondjuk beszélek vele 2-3-szor és utána már el lehet hívni?

Szerintetek mi az amit feltétlen kerüljek el és mire figyeljek oda? Lányok válaszát is várom.

(Elnézést, az 10000-id ilyen kérdésért, de még nem találtam meg az igazi választ.)

17/f a lány velem egy korú és egy suliba járunk.



2013. dec. 6. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

légyszives basszus... diploma nélkül már ismerkedni sem tudtok?


azt írd neki hogy "Szia"


kezdj el beszélgetni vele... ha fojtatja a beszélgetést akkor érdekled egy kicsit de ha nem akkor off a dolog meg ha nem fojtatja inkább próbáld meg élőben

2013. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3%
'csá'
2013. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

ha chat, akkor miújs, lesz ma buli?


csak lazán ;)

2013. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Csumi
2013. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

Pl így:

" Szia Édes, nem vagy éhes? Van nálam Győri Édes. "

2013. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit vártam...

Egy normálisan feltett, nem vicc kategóriába írt kérdésre, nem értem miért kell ilyen válaszokat adni. Mert vicces? Hát szerintem nem. Ha nem tetszik a kérdés, akkor miért nem x-eled ki?

2013. dec. 6. 21:39
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Ne kérdezzd meg hogy akar-e beszélgetni ,az nekem fura mert pl"Szia,akarsz beszélgetni?"

-"Ja" ... ennyi..:)

Ha van valami ünnep vagy valami akkor arról kérdezd.. érted:)

Ha van valami buli arról,akármi:) remélem segítettem

2013. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az a bulizós típus.:/

És nem kéne valami 'bevezető szerűség'? Az nem lenne morbid, ha egy teljesen ismeretlen srác ( na jó, talán nem teljesen ismeretlen, mert egy suliba járunk) csak úgy rád ír hogy mondjuk: 'Milyen volt a hétvégéd?'/ 'Hogy telt a Karácsonyod?'

2013. dec. 8. 14:24
 9/23 Elzabet válasza:
78%

Az eléggé egy értelmű, hogy nagyon tetszik a lány, viszont nem szabad egyből letámadnod. Elég egy sima 'Szia' és valószínűleg a beszélgetés ilyen lesz : Te: Szia!:)

Lány: Szia:)

Te: hogy vagy?:) miújság?

Lány: elkezd mesélni . Ha valami olyasmi a téma, ami kissé letöri akkor próbáld megvígasztalni. Közben mesélj magadról neki, és kérdezd őt is. De mutatkozz is be, hogy egy suliba is járunk meg ilyenek.. talán egyből le esik neki , mi van:)

2013. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"Lány: elkezd mesélni"


tudod mikor.. :D

2013. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!