Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti járnátok horror...

Fiúk, ti járnátok horror imádó csajjal?

Figyelt kérdés
Szinte csak horrorfilmet nézek. Freddy Kruger, Jason Voorhees, Michael Myers, Jigsaw, bőrpofa, és ehhez hasonló pószterek vannak a szobámban.

2013. dec. 6. 15:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés amúgy, amivel ki lehet szűrni, hogy a fiú, akivel járnál, képes-e e elfogadni a hóbortjaidat veled együtt.

Én is szeretem őket amúgy (bár ritka a jó horror) de rám egyáltalán nem igaz, és nem is értem az ilyen egyszerű következtetéseket, hogy akkor most neked mindig ilyenek járnak a fejedben.

2013. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#21: A jó horror nem ritka, csak keresni kell. Másodszor pedig nektek ki mondta hogy nekem csak a filmek járnak egész nap a fejemben? És még a lányokra mondják hogy kitalálnak dolgokat...
2013. dec. 6. 15:56
 23/33 anonim ***** válasza:

#21

"és nem is értem az ilyen egyszerű következtetéseket, hogy akkor most neked mindig ilyenek járnak a fejedben"


"Freddy Kruger, Jason Voorhees, Michael Myers, Jigsaw, bőrpofa, és ehhez hasonló pószterek vannak a szobámban"

Ergo belép a szobába és kész. Őket nézve alszik, velük ébred, ez ijesztő, itt már nem csak arról van, hogy szereti ezeket a filmeket.

2013. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 GentLnazi ***** válasza:

Felüdülés lenne ^^ az élethez képest.

Amugy nem ez határozza meg,hogy járok-e egy lánnyal vagy sem,egy ilyen kis semmiség akkor se zavarna ha nem szeretném a horrort.

2013. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

hmm.... elég szűk látókörű vagy ....

Miért baj az ha olyan poszterei vannak? Mert az nem elvetemült ha valaki meztelen nőkkel plakátolja tele a szobáját,vagy zenészek képeivel?

Éljen úgy ahogy ő akar.

Rengeteg rajongója van ezeknek a horror karaktereknek,az egy dolog hogy Magyarországon nincs ennek akkora hagyománya mint külföldön. Igenis ők a horror nagyjai és egy horror imádónak kell 1-2 ereklye, akár poszterek a falon,akár 1 Freddy-s pulcsi,1 Jason-os maszk, stb.

2013. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Miért ne? Nem hiszem, hogy sokat zavar bármiben is, ha valaki csak horrort néz.

Én is csak azt nézek, mert a többi film nem köt le semmilyen módon.

2013. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 GentLnazi ***** válasza:
Egy kis krugeres beütés,freddys hajlam,vagy épp jig' féle jóindulat...nem baj az ha van az emberben :)
2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

lesz*rom,ha ennyire igénytelen, ízlésficamos a csaj.

nem érdekel ezen része:D

2013. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#28: igénytelen meg ízlésficamos a nénikéd!
2013. dec. 6. 17:38
 30/33 anonim ***** válasza:
#28 képzeljük, milyen része érdekel csupán, de ez meg téged alacsonyít le.
2013. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!