Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti járnátok horror...

Fiúk, ti járnátok horror imádó csajjal?

Figyelt kérdés
Szinte csak horrorfilmet nézek. Freddy Kruger, Jason Voorhees, Michael Myers, Jigsaw, bőrpofa, és ehhez hasonló pószterek vannak a szobámban.

2013. dec. 6. 15:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Az lesz csak a horror, ha meglátsz egy igazi fa.szt
2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Simááán :)
2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Aki szívesen megkúrna, mert nincs barátnője azok most igennel felelnek.:D
2013. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#8 A félelmetes horrort is szeretem. Pl.: A rettegés háza, Átok trilógia, stb...
2013. dec. 6. 15:42
 15/33 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem lehet akadály...
2013. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Én is nagyon szerettem a horrorokat 14-16 éves koromban, aztán meguntam őket, rájöttem hogy a legtöbbjük tényleg egy kalap szar, vagy éppen utánzása a másiknak, ugyanaz a tematikájuk, egy idő után nagyon unalmassá fog válni az összes. Van pár klasszikus, amit még ma is szeretek.


A poszter egyébként rövid 'o'.

2013. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

És félsz is ezeken a filmeken vagy már meg sem tudnak hatni? Csak azért mert, ha tényleg jó egy horror akkor megnézném egy lánnyal de csak akkor a jó, ha a lány olyan félős, hogy el sem akar engedni közben. :)

Az általad leírt horrorokat viszont nem szeretem. Félni jobb érzés mint elszörnyedni.

2013. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Személy szerint igen mivel én is horror fan vagyok.

Úgy gondolom egy kapcsolat pont arról szól hogy elfogadjuk egymás hóbortjait,szóval aki szeret/érdeklődik irántad annak ez nem lesz akadály hiába ő meg az akció vagy sci-fi stb. szerelmese.

Az meg hogy valaki horror imádó nem egyenlő azzal hogy elmebeteg....

2013. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

# 16: Én az akciófilmekről gondolom pont ezt. 99%-uk mind egy kaptafára megy, csak lőnek benne, de semmi sztorija.

Tudom hogy nagyon sok gagyi horrorfilm van (pl. jetis, pókos), azokat nem is nézem.

2013. dec. 6. 15:48
 20/33 anonim ***** válasza:
én utálok minden fajta horrort, de max nem beszélgetnénk a filmekről :P
2013. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!