Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednétek punkokkal?

Ismerkednétek punkokkal?

Figyelt kérdés
Még maguk a punkok is azt mondjuk, hogy elég sunyik, nem félnétek attól, hogy átvernek?
2013. dec. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A punkok ugyanolyan élettelenek mint az emok, vagy az összes többi divatidióta.
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy szeretlek drágám, a füleid is levághatnám..."
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért ne? más emberek is átverhetnek akkor meg tökmindegy nem?
2013. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára punkok között is vannak normális emberek, nem kell rögtön általánosítani. Személy szerint ismerek egyet, aki az igényesebb kategóriába tartozik, és nincs vele semmi baj.
2013. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy a punkok sunyik? Amúgy attól függ melyik kategória. Én punk zene rajongó vagyok, mert nincs még egy zenei stílus, aminek ennyi mondanivalója van, ennyi humorral és társadalomkritikával. Szoktam punk koncertekre járni, és tapasztalataim szerint a közönség 80%-a fog nélküli, beszélni nem tudó, primitív barom, akik nem is értik a zenét amit hallgatnak. De köztük is van nagyon sok normális. A sunyiság és a megbízhatatlanság meg nem stílusfüggő.
2013. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De sok undorító ember van itt... Az utolsó válaszoló a legértelmesebb. Persze, hogy ismerkednék velük, sőt nagyon szeretnék ismerni egy párat.

#nohate :)

2014. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!