Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek mennyi...

Lányok! Szerintetek mennyi esély van egy szerepjátékban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy bár sportolok és (mások szerint ronda se vagyok) úgy érzem a stílusommal sincs gond, mégse találok barátnőt sehol. Mivel játszom is olykor, ezért kíváncsi lennék erre is. Köszi előre is... F/26

2013. dec. 3. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiúkkal rengeteg.
2013. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
tisztázzuk,h Te melyik szerepjátékra gondolsz. Mert ha pl magus, ilyesmi, azt inkább fiúk tolják, bár vannak azért lányok is. (de rég játszottam, most egy kicsit nosztalgiába estem) :)
2013. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehetőleg lányokkal...
2013. dec. 3. 00:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát online szerepjáték. Pl most a Drakensanggal játszom.
2013. dec. 3. 00:08
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
figy nem lehetetlen, de tény, h több a kockasrác, mint lány. Én régebben metineztem meg wowoztam, de sajna én nagyon rá tudok cuppanni az ilyenekre, szal inkább abbahagytam, de innen is látszik, h nem reménytelen :)
2013. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem több a kocka srác, mint lány, sőt, sok mmo-ban a csajok vannak többségben. Csak nem mindegyik érzi feltétlenül szükségesnek, hogy belengesse a "jajci, lány vagyok" kártyát, amitől majd annyi figyelmet kap a kocka fiúktól mint az életben senkitől. Én is mmo-ban ismertem meg 3 barátomat is, úgyhogy nem lehetetlen, sőt, nem is ritka.

27/N

2013. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tudsz ajánlani olyan játékot amin jobbára magyarok játszanak? :)
2013. dec. 3. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
És akkor randi helyett mehettek raid-elni :D (ezt valahol régebben itt olvastam)
2013. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!