Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy kialakul közöttünk vmi vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Szerdán elmentem a barátnőimmel bulizni,és hát előtte kicsit ittunk.Ilyenkor bátrabb vagyok,szoktam flörtölgetni.Elkezdtem táncolni egy sráccal,beszélgettünk,ismerkedtünk stb és ebből végül az lett,hogy nálam aludt,de nem feküdtünk le egymással,csak csókolóztunk,simogattuk egymást.

Számot cseréltünk,meg facebook-on ismerősük lettünk,tegnap beszéltünk,de azóta nem.Másnap amikor elment csókkal köszönt el,mégsem keres túlzottan.Szerintetek van még rá esély?

(Ui.: nem vagyok amúgy olyan lány,aki bárkit az ágyába visz,ő volt az első,aki így nálam aludt,és vele se volt minden,tehát aki csak sértegetni tudna,az inkább ne írjon.köszi!)

19/L


2013. dec. 1. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy akarna komolyabbat :/ ha akarna téged akkor keresne éjjel-nappal...
2013. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!