Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érhetném el, hogy a...

Hogy érhetném el, hogy a lányok a pénztárcám helyett rám figyeljenek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 22:18
1 2 3
 21/23 Misaka Kaori válasza:
Nyugi, hasonló a helyzetünk. Nálam mindig az van, hú de jó csaj stb. Aztán jön a tipikus "mi van rajtad" kérdés meg 5 ezerért miben lennél benne. Pusztán azért mert esztétikus külsőm van, szőke haj, kék szem. Próbálj olyat keresni, aki az értéket keresi benned, ami nem a pénz! Meg fogod találni, csak ne add fel! ;) L/23
2013. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Növessz emészthető személyiséget.
2013. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Költőnő? ***** válasza:

tudjátok sztem mi a baj?

(tisztelet a kivételnek) az ilyen srácok annyira el vannak ált szállva maguktól, h a normális nőkön keresztülnéznek v lepattintják őket és a dekoratív barbibabák felé húznak.

Ilyen kasztok alalkulnak ki. És aki kicsit kevésbé van úgymond "kedvezményezett" helyzetben, az nagyon hamar megtanulja "hol a helye". Én pl egyszerű ember vagyok, egyszerű élettel, egyszerű, de igényes, csinos öltözködéssel. Anno, mikor megismerkedtem életem első más osztálybeli fickójával; nem is értettem mit akar tőlem. Tipikus újgazdag srác; csili-vili autó, cuccok, kecó. Lassan tudott csak meggyőzni, h valóban és én érdeklem és nem szórakozik éppen jól rajtam. De akkor is feszélyezett nagyon.

Ma is inkább úgy vagyok vele, ha ha lehet, inkább a saját osztályomból választok.

2013. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!