Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érhetném el, hogy a...

Hogy érhetném el, hogy a lányok a pénztárcám helyett rám figyeljenek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg te is a pénztárcád helyett magadra figyelni! ;)
2013. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne mutasd meg nekik.
2013. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem azzal kellene villogni!
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

nem kéne a "hé, van pénzem! leszel a csajom?"-mal kezdeni?

amúgy ha nem a fönti mondattal kedzed, akkor egyénfüggő... válassz olyan lányt aki nem a pénzedre figyel :) én pl. a külsőt és a belsőt sokkal fontosabbnak tartom a vagyonnál. lehet valakinek sok pénze, ha bunkó, nekem nem kéne :). 14/L

2013. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 cathilina ***** válasza:
Lehet, hogy ha nem lenne pénztárcád, a falon mászó legyet kezdenék figyelni. A megoldás az, hogy legyél érdekesebb, mint amennyire gazdag vagy.
2013. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem villogok vele, csak ők hozzák szóba, hogy nekem milyen jó autóm, iphonom, berendezett lakásom, vagy kabátom és cipőm van, ahelyett, hogy a belső énemre figyelnének, és ez már egy kicsit zavaró tud lenni, hogy 2 lábon járó bankautomatának néznek. Nekem is lehetnek szociális/érzelmi igényeim, nemde?
2013. dec. 2. 22:26
 7/23 anonim válasza:
tedd a zsebedbe, így senki sem fogja látni
2013. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Na ha ennyire jól megy nem akarsz egy lakótársat? Igaz fizetni nem tudok meg máshogy sem fogok! :) Csak költözni akarok!
2013. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Most tehetek én erről, hogy a sors sok anyagi jóval lát el, amikor érzelmileg éppen fordítottan arányos hiányom van?
2013. dec. 2. 22:29
 10/23 anonim válasza:
ugorj a dunába, a pénztárcád hadd a parton.
2013. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!