Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érhetném el, hogy a...

Hogy érhetném el, hogy a lányok a pénztárcám helyett rám figyeljenek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#4 vagyok :)


keress egy normális lányt ;)

amúgy! ha megemlítik a tök jó cuccaidat, az nem feltételn jelenti azt, hogy 2 lábon járó bankautómata vagy. nem lehet azt mondani, hogy "király a dzsekid"? attól még be jöhetsz nekik :)

de mindenesetre, ha nagyon zavar, ne mutogasd vagy nem tudom... én nem nagyon nézném ezt, amíg ki nem böki a szememet :)

2013. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Rendben ajánlok valamit, bár ehhez némi önérzet és nem kevés humor kell, hogy végig tudd csinálni.

Tehát menj el a legközelebbi turkálóba biztos van a közeledben is, és vásárolj magadnak ruhát, szabj meg egy határt, hogy mennyiért és ne lépd túl. Ha ezzel megvagy akkor járj utána tömegközlekedéssel, vagy biciklivel. Ha a telefonod meglátják és szóba állnak veled, akkor mond, hogy sorsoláson nyerted. A lakásodba csak akkor vidd fel őket, ha már komolyan gondolod, szóval ne az első egy pár randin. Ha ezek után is még keresnek a nők, keresik a társaságod, akkor miattad van és nem a pénzedért. Ha kell még tanács csak szólj...

2013. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Vagy cseréld le az iPhone-t egy HTC One-ra. Nekem az iPhone céges, a HTC magán. Ha a cégesen beszélek valakivel, minden csaj a telefont nézi, ha a magánon, akkor engem ;)

Autóból is válassz egyet, ami ugyanolyan jól felszerelt, ugyanolyan tulajdonságai vannak, de kevésbé ismert. Mondjuk Lexus. Azt se tudja a csajok java része, hogy azt eszik, vagy isszák...

2013. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Költőnő? ***** válasza:
100%

én vagyok az egyetlen, akit nem h nem vonz, de feszélyez egyenesen ha túl lóvés a srác?

Am nem akarok általánosítani, de biztos nem aranyos kis könyvtároslányokkal ismerkedsz. Gondolom neked is megvannak az igényeid kinézetre, azok a lányok meg akik már ütik az ilyen mércét nem feltétlen a lelked vágyják megnyitni...

Mellettem pl teljesen biztos h elmennél, mert teljesen átlagos vagyok, dehát én nem is kabátod vagy az autód nézném meg először hanem a szemed :D

2013. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az első néhány randira átlagos ruhákban menj. Esetleg össze is vásárolhatsz magadnak egy külön szettet direkt erre a célra kínaiból, turiból. Most ne a nagyon lepukkantakra gondolj persze, hanem azért úgy a kicsikét jobbakra, de még mindig abban a kategóriában, amiből a nagy magyar átlag is öltözködik. Meg ahogy valaki más is írta fentebb, lehet külön mobilod is ilyen alkalmakra. Randira meg nem is feltételnül kell autóval menni, lehet gyalog is vagy tömegközlekedéssel (szóval ne vidd mindjárt a lakásodba, sétáljatok, üljetek be valahova, stb.).


Szóval első pár alkalommal minden tekintetben egy átlagos anyagi helyzetű embert lásson - ne lepukkantat, ne gazdagot, csak egyszerűen átlagosat. Ez esetben minden adott lesz ahhoz, hogy tényleg a személyiséget nézze.


És ha ez alapján is érdeklődik, akkor a későbbiekben már szép lassan fel lehet tárni előtte a szomorú... izé... boldog igazságot. :))

2013. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Osztom a 14-es válaszát, jól fogalmazta meg a dolgot :)
2013. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha neked nem kell akkor add nekem és probléma megoldva.
2013. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Költőnő? ***** válasza:
köce 16 :)
2013. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ne azzal villogj.
2013. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Próbáld ki a filmes jeleneteket, vegyél vissza a luxusból járj gyalog a BMW helyett, biciklizz :D ne mutasd hogy mennyi mindened van, légy átlagos. És ha megtetszik valaki próbálj átlagos férfi módjára közelíteni hozzá és akkor kiderül hogy igazán mi miatt kellesz neki.

2013. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!