Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek őszinte érzései...

Szerintetek őszinte érzései lehetnek felém vagy csak szórakozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy ideje már ismerkedem fb-n, de amúgy egyáltalán nem is ismerjük egymást, nem is láthattuk még egymást, nem is egy környéken élünk. Elég sokat dumálgattunk, aztán valahogy úgy alakult, hogy én megbántottam, ő letiltott, de aztán tudtam vele beszélni újra és akor vallotta be, hogy azért tiltott le, mert azt hitte én is csak megakarom dugni, ugyanis megerőszakolták és azóta nagyon nem tud egy fiú irántn sem érezni úgy semmit, csak az undort és a rossz emlékek jutnak eszébe csak folyton. Aztán folytattuk tovább a beszélgetést és utána levő nap meg olyan fura volt velem, kiderült h azért, mert érezni kezdett valamit irántam, azt hiszi kezd belém szeretni. A gond, hogy én meg a lányokban csalódtam sokat, így nem tudok benne megbízni, viszont ez az erőszakos esset, ha valóban megtörtént vele most teljesen összezavart. Eredetileg csak megakartam dugni, de már nem tudok úgy nézni rá, sajnálom nagyon és inkább vigyáznék rá, szeretném szeretni, nem is a szex izgat már vele kapcsolatban, inkább csak megölelném, és szeretnék ott lenni neki, nem is értem miért, mert én utálom az ilyen érzelmes dolgokat, most ő valamit mégis kiváltott bennem, főleg azután, hogy még ezzel a kezd belém szeretni dumával jött. Persze továbbra is kételkedem, írtam is neki, hogy ez biztos csak valami fellángolás, hisz még csak nem is taálkztunk sosem, majd elmúlik, de már meg lehet én kezdek érezni iránta valamit mégsem akaromb bevallani, mert nem akarok csalódni újra. De, ha tényleg szeretne, azt hiszem én is tudnám szeretni, de csak ha jobban megismerjük egymást és tényleg szimpik vagyunk egymásnak, csak azok után, viszont félek, hogy csak hülyít vagy én élem bele magam aztán megint csak csalódás lesz. Arra is gondoltam, hogy tiltom, de nem tudom megtenni, valahogy nem akarom elveszíteni, nem is értem miért, pedig nem hiszem, hogy ennek jó vége lenne. :/

2013. dec. 1. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj időt a dolognak, majd kiderül...
2013. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"azért tiltott le, mert azt hitte én is csak megakarom dugni", "Eredetileg csak megakartam dugni" :D BRAVÓ! :D
2013. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert azt hittem ő is ilyen köcsög ribi, mint a legtöbb lány, de már nem vagyok benne biztos, hogy mi is ő valójában...
2013. dec. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!