Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon nagyaon tetszik egy...

Nagyon nagyaon tetszik egy srác mit csináljak?

Figyelt kérdés

már egy éve ismerem de egy ideig teljesen közömbös volt a kapcslatunk aztán beleszerettem néha úgy tűnik neki is tetszem de aztán megint semmi van amikor puszit ad de nem tom mit csináljak...

és közben nagyon jó barátok vagyunk és attól is félek ha esetleg elmondom neki a barátságunk is tönkremegy..


2013. nov. 30. 22:13
 1/4 anonim válasza:
Szólj neki, hogy bejön neked "Hé, Tesa, bejössz sz'al járunk" xD Na jó csak vicceltem, de amúgy nyugodtan mondd el neki szerintem
2013. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akk is félek nem tom miért de félek...
2013. nov. 30. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki jeleket arról hogy tetszik neked:) Ha nem figyel fel rá vagy nem érdekli akkor csak barátok:/
2013. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dosinia válasza:
probalj meg eloszor jeleket kuldeni fele. de mivel baratok vagytok nem biztos h veszi oket ugyh szerintem inkabb mondd el neki. nem biztos hogy tonkremegy a baratsagotok. siman lehet h te is bejossz neki vagy ha nem akk is mond meg neki h toled maradhattok siman baratok is nem biztos h el fogtok tavolodni :)
2013. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!