Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne kedvetek találkoz...

Lányok lenne kedvetek találkozni egy mások által csúnyának mondott fiúval?

Figyelt kérdés
budapesti vagyok
2013. nov. 30. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ebben a látszatvilágban minimum sikeresnek kell látszanod a siker érdekében. Az nem baj, ha később összeomlik a hazugságok kártyavára. Az átmeneti illúziókat is nagyon szeretik.
2013. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de nem szeretném az arcomba kapni....pfff hát te vagy az....na húzz innen te rusnya kutya.
2013. nov. 30. 16:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja hát nem kamuképre gondoltam, hanem megjátszásra. Mert ha úgy indítasz, hogy egy nyomi vagy, akkor semmi értelme.
2013. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, h bárki is találkozna veled, ha csúnya vagy.
2013. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát nekem egyáltalán nem számít a kinézet. ha valaki nem szép, de magabiztos, ugyanúgy lehet boldog. de ha valaki csúnyának tartja magát, az alapból kihat a lelkivilágára, és bizonytalan lesz önmagában, ami miatt természetes, hogy nem fognak annyira vonzódni hozzá. el kell fogadni önmagunkat, és minden ilyen probléma szép lassan megoldódik.
2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ne akard beadni nekem ezt, tapasztaltam már dolgokat....és amit az uccsó irt..úgy ahogy van az egész 1 paraszt vakítás.


boccs, de ez van.

ha az én helyemben lennél te is ezt éreznéd, látnád, tudnád, de mivel NEM VAGY A HELYEMBEN....


EZ OLYAN MINTHA JÓLLAKOTTAN BESZÉLNÉL AZ ÉHEZÉSRŐL!!!


BOCCS

2013. nov. 30. 17:52
 7/16 anonim ***** válasza:

"EZ OLYAN MINTHA JÓLLAKOTTAN BESZÉLNÉL AZ ÉHEZÉSRŐL!!!"


Ez nagy igazság de nem fogják felfogni. Egy fiatal nő bárkit megkaphat. Jó dolgukban azt sem tudják mi a magány, mi a munka, mi a kötelesség, mi az amikor a dolgok nem maguktól hullanak az ember ölébe. Ezeknek hiába beszélsz ilyenekről.

2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ezért írtam direkt ki azt, hogy csúnya vagyok.

egy szép lánynak nem kellenek csúnya fiúk, de egy kevésbé szép lány tudja, hogy mit érezhet 1 csúnya fiú.


a kettő ég és föld.

2013. nov. 30. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:

"egy szép lánynak nem kellenek csúnya fiúk, de egy kevésbé szép lány tudja, hogy mit érezhet 1 csúnya fiú."

Ugyanúgy nem tudja, mert a csúnya lányoknak is van esélyük bepasizni, de a csúnya fiúknak becsajozni nincs.

2013. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 9


tökéletesen igazad van.


de akkor mit csináljak?

2013. nov. 30. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!