Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit facebookon ismertem meg haverom által. Sokat beszélgettünk stb. míg eljutottunk oda hogy találkozni kéne (Zöbbi lent). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyből ahogy megláttam már tudtam hogy nem fog menni, mert nem tetszik úgyhogy óra szenvedés követte ezt, majd amikor elbúcsúztunk megakart csőkolni én meg visszautasítottam szerintetek ez egyértelmű válasz arra hogy nem tetszik nekem? Mert megbántani nem szeretném...
2012. júl. 12. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.De ezentúl ne nagyon, beszélgess vele,nehogy remánykedjen.
2012. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a válaszod.
2012. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
reménykedjen
2012. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. júl. 12. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
de facebookon , hogyhogy nemláttad a képeit a találkozás előtt?
2012. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!