Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem a lányok fizetnek...

Miért nem a lányok fizetnek azért, hogy pasizhassanak?

Figyelt kérdés

Mármint a discoban. Miért pont a fiúknak kell.


Amíg valaki iskolába jár addig nem érvényes az hogy a nők keveset keresnek. Ugyanúgy eltartják őket a szüleik.


2013. nov. 28. 16:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Erre csak most jöttem rá:


Ha egy szórakozóhelyen ingyenes a nőknek ergo sok nő megy be az rossz a nőknek mert kevesebb pasi közül válohathatnak.

2013. nov. 28. 17:19
 12/18 A kérdező kommentje:
Vagy lehetne külön disco azoknak akik csak jól szeretnék érezni magukat. Esetleg valami egyértelmű jel amiből lehetne tudni mindig hogy ne próbálkozz nálam. Így nem zavarnának a nyomulos pasik.
2013. nov. 28. 17:22
 13/18 anonim ***** válasza:
A nők közül nem mindenki akar szexelni egy buliban, de a férfiaknál szinte nincs, aki ne akarna. Ezért több nőnek kell lennie, mint férfinak.
2013. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem az a nyomulós, aki megérti, hogy esélye sincs nálam, és ezért másoknál próbálkozik, hanem az, aki olyan beképzelt, hogy azt hiszi, ő jobban tudja, hogy én mit akarok. Egy ilyennek nem elég az, hogy visszautasítom, szóval egy szimpla jelzés sem lenne elég.
2013. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fő kérdésre: Nagyon el vagy tévedve. Neked sem kell fizetned a csajozásért, sőt senkinek sem kell fizetnie, ezt k.u.r.v.á.zásnak hívják.


A kifejtésre: Ha discoban ismerkedsz mégis mit vársz?? Ott se kell fizetni semmit, csak van egy olyan, hogy lovagiasság, meg ilyenek. És mielőtt elkezdesz visszapofázni, elmondom, hogy én szoktam dolgokat venni csak úgy a PASIMNAK. Mert imádom.

2013. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nőként lesz.rom, hogy a divatribiknek is belépőt kell majd fizetni, ez szerintem is így van rendjén. Én nem járok ilyen puttó sz..r alja helyekre, ahol csak ilyen kanos k..csögök és pénzéhes k..rvák vannak.
2013. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

17:47


Egyáltalán nem pofázok vissza! Sőt inkább köszönöm a véleményed!


Igazat kell adnom neked.

2013. nov. 28. 17:52
 18/18 anonim ***** válasza:
Hányszor, de hányszor láttam már olyat, hogy a kis ital-r*b*k rászálltak egy csapat fiúra, táncoltak egyet velük, meghívatták magukat valamire, aztán meg szépen leléptek. Így jár az, aki olyan helyen "imserkedik", ahol ingeyenes a belépés a lányoknak. Ha kéne enkik is fizetni, akkor egy réteg, aki csak az ingyenpartira meg a fiúk lehúzására megy, lemorzsolódna. Ha olyan lányok járnának a diszkókba, akik kicsit komolyabban veszik a dolgokat, akkor meg sokkal kevesebb egyéjszakás lenne a parti vége. Szóval megint csak az a kérdés, hogy mi a cél.
2013. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!