Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem a lányok fizetnek...

Miért nem a lányok fizetnek azért, hogy pasizhassanak?

Figyelt kérdés

Mármint a discoban. Miért pont a fiúknak kell.


Amíg valaki iskolába jár addig nem érvényes az hogy a nők keveset keresnek. Ugyanúgy eltartják őket a szüleik.


2013. nov. 28. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Így van és kész.Nem áll módodban változtatni rajta.
2013. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul van így. Igazságtalan. Pedig jó lenne ha megváltozna. Remélem sikerül Teczár Szilárdnak kiharcolnia.
2013. nov. 28. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Sajna ilyen a világ.Nekik már "könnyebb"
2013. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 ASOT ***** válasza:
55%
Ez van, de ha szerencséd lesz akkor cserébe szétteszik a lábukat.
2013. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

:-)))

bocsi de pasinak nem fizetek

ellenben a saját fogyasztásom és belépőmet mindig én fizetem

nem szeretném ha elvárna esetleg valamit csak mert meghívott egy 200.- üdcsire


együtt élésnél mások a szabályok

2013. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert ha több a punci van akkor több fiú fizet bért, nagyobb az esély becsajozni. Ha viszont a lányoknak is fizetni kéne kevesebben mennének bulizni, így a fiúk száma is lecsökkenne és veszteséges lenne az üzlet.
2013. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ha egy szórakozóhelyen több a fiú, az miért nem vonzza a lányokat? Nekik az jó nem? Több pasi közül válogathatnak.
2013. nov. 28. 17:12
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért menne kevesebb lánybulizni ha fizetni kéne? Akkor ők inkább otthon néznék az esti mesét vagy mi? Ha minden szórakozóhelyen meg lesz tiltva, hogy ingyen menjenek be akkor nem tudnak még csak méshova se menni
2013. nov. 28. 17:13
 9/18 anonim ***** válasza:
olyan helyre nem megyek, ahol nekem nem kell fizetni a belépésért, valahogy az igénytelenséggel asszociálom, és úgy érzem, én csak fütyimágnesnek vagyok ott, és ez nyomasztó. Én mondjuk mondjuk akkor sem mennék el senkivel, ha megvennék nekem az egész pultot az összes piával, csak azért, mert nő vagyok egy pasikkal teli szórakozóhelyen...
2013. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Válogatni oké, de milyen célból, mire? Mert aki tényleg csak azért megy oda, hogy jól érezze magát, annak így is, úgy is teher lesz a sok nyomulós pasheeee, aki ismerkedni szeretne, az nem megy diszkóba, egyedül annak jön ez be, aki egyéjszakást vagy szexpartnert keres.
2013. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!