Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szolitsak meg kozhelyen...

Hogy szolitsak meg kozhelyen lanyt, aki megtetszik?

Figyelt kérdés
Tobbszor volt, hogy megtetszett egy lany az utin, vagy piacon, de nem szolitottam meg, mert nem tudtam hogyan.

2013. nov. 25. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Piacon: "Szia. Nem láttál véletlenül valahol padlizsánt? Fél órája keresem." 20:1 arányban, de van esély rá hogy elkezdtek beszélgetni.

"Utin"? Mi az?

2013. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon megtetszettel, szivesen megismernelek, na van kedved egyik nap beulhetunk valahova egy kavera.


Az uti szot ne hasznald mert dedos, a kozhely mast jelent, nezd meg az ertelmezo szotarban.

2013. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam ki mostanság:


Szia! Ne haragudj de eszméletlenül szép vagy és arra gondoltam, hogy ha esetleg megint összefutnánk véletlenül akkor eljöhetnél velem meginni valamit.

Mit szólsz? Bízzuk a sorsra hátha összefutunk. :)


Aztán persze elbúcsúzol tőle és megpróbálsz valahogy elé kerülni és mondhatod:


Ez biztos a sors keze, ráérsz most meginni valamit ha már így véletlenül összefutottunk? :)



Ez az én ötletem :)

2013. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közhely? :)

Inkább közterület....

Amúgy meg bátran, lazán és humorosan. És számolj azzal, hogy elküld a fenébe, de azzal is, hogy bejön neki a merészséged. Próba szerencse!


27L

2013. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Közhely? Röhej!
2013. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak köszönj neki és utána mondj annyit h köszönöm, ezután tuti megkérdezi h mit köszönsz, ekkor mondd azt neki h mert csodássá tetted a szörnyű napomat a lenyűgöző szépségeddel....

na ez után már csak tudsz mondani vmit magadtól is, persze ha a lány nem sötét annyira h fel se fogja amit mondtál neki :D

hajrá, az erő veled van kis padavan :D

2013. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!