Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (Főleg) Egyetemisták, mit...

(Főleg) Egyetemisták, mit tesztek ha megtetszik egy csoporttársatok?

Figyelt kérdés
Vagy valaki, akivel szoktatok órákon találkozni, de még nem ismeritek annyira jól. Vannak valami praktikák, amiket ilyenkor be lehet vetni? Vagy mit szoktatok csinálni, mit csinálnátok? :)
2013. okt. 31. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon a beszélgetés be szokott jönni. Neked is ki kéne próbálni.
2013. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Beszélgetni bárkivel lehet...
2013. okt. 31. 22:11
 3/18 BlacktigerXXX ***** válasza:
ajándékozz neki BigMac menüt, majd levonják a fizudból
2013. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem ajánlanám.. ha még se úgy lesz, ahogy te elképzelted, utána kellemetlen lesz együtt órákra járni. Főleg csoporton belül.
2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, hogy senki se válaszolt még eddig a kérdésre :D
2013. okt. 31. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:

#3 nem feltétlen BTK-ra jár

#4 februárban úgy is új csoportok lesznek


kérdező: akármennyire is kézenfekvő, a beszélgetés a legjobb praktika. minden más ráér akkor, amikor már "annyira jól" ismeritek egymást

2013. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó, értem, de valamivel mégis kéne jelezni, hogy nem csak barátkozni akarok...vagy nem tudom, azt se tudom, mivel szólíátanám meg.
2013. okt. 31. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:
ugyanarra az órára jártok. jegyzet? érti-e az anyagot? nem tudna-e elmagyarázni valamit? amíg nem ismered, ne akard elcsavarni a fejét, mert lehet, hogy a végén mégsem kell majd. esetleg barátnője van. tudom, hogy él ez a barátzónás mítosz, de nem árt, ha nem lerohanod, mert te pont olyan helyzetben vagy, hogy van lehetőséged a másik megismerésére.
2013. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, éppen a barátzónától félek..
2013. okt. 31. 22:33
 10/18 anonim ***** válasza:
a "barátzóna" sokkal később jön. ha van egy kis eszed simán megelőzheted. lány vagyok, és egyetemen tuti nem állnék le egy teljesen idegen sráccal, hiába rebegtetné a szempilláját minden alkalommal. nem azt mondom, hogy vele beszéld meg a napi tisztálkodási szokásaid, de mindenképp kerüljetek beszélőviszonyba, és legalább derítsd ki, hogy van-e bennetek bármi közös a tanulmányokon kívül.
2013. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!