Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (Főleg) Egyetemisták, mit...

(Főleg) Egyetemisták, mit tesztek ha megtetszik egy csoporttársatok?

Figyelt kérdés
Vagy valaki, akivel szoktatok órákon találkozni, de még nem ismeritek annyira jól. Vannak valami praktikák, amiket ilyenkor be lehet vetni? Vagy mit szoktatok csinálni, mit csinálnátok? :)
2013. okt. 31. 22:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igen, végül is igazad van, csak a sok rossz tapasztalat miatt már félek. meg ez a legnehezebb része...
2013. okt. 31. 22:39
 12/18 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok amúgy :D
2013. okt. 31. 22:39
 13/18 anonim ***** válasza:
a beszélgetés nem a legnehezebb része, hiába vagy visszahúzódó. később nehezebb lesz, bár gondolom ezt már tudod. kitartást és sok sikert kívánok! :)
2013. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lányként meg simán letámadhatod egyetemi témákkal. akkor tuti nem leszel gyanús. és a fiúknál meg sokkal ritkább a "barátzóna". sőt tapasztalatom szerint ők inkább onnan szedik az áldozatokat. (bocs a fura metaforákért, elfáradtam már picit)
2013. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi :) sajnos nekem ez a legnehezebb része, és elég sok negatív élményem van a barátzónával kapcs., ezért is írtam így.
2013. okt. 31. 22:51
 16/18 anonim ***** válasza:
jobb tanácsot nem tudok adni. majd emelgesd ki a kérdést, hátha egy rámenősebb, talpraesettebb csajszi praktikusabb ötletekkel szolgál majd. másodévesként ezt látom, igaz sosem volt problémám barátzónával, úgyhogy ezzel a részével nem tudok sokat kezdeni :)
2013. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát végül is igazad van, szóval nem arról van szó hogy rossz lenne a válazs, én is tudom jól a lelkem mélyén hogy ez az egyetlen dolog amit tehetek, vagyis az ésszerűség határain belül :D csak nehéz magam rávenni de ez már az én bajom.
2013. okt. 31. 23:07
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
valami hülyeség miatt menj oda hozzá, nekünk fiúknak nem tűnik fel ha akármi baromság miatt odajön egy tök ismeretlen csaj :D sőt örülünk neki, hajrá
2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!