Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni ilyen...

Hol lehet ismerkedni ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor próbálkozok, akkor vagy foglalt az illetõ, vagy csak dugni akar. Nekem nem a dugás a legfontosabb, sokkal jobban szeretnék hosszú, szerelemmel teljes kapcsolatot kialakítani, minthogy összefeküdjek könnyûvérû, buta libákkal. Romantikázni szeretnék, néha csak összeölelkezni, vagy filmet nézni együtt. Ilyen lányok kihaltak, vagy nem is léteztek? (a külsõ nem nagyon befolyásoló tényezõ) [18/F]
2013. nov. 24. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig dugjál csak, ha jót akarsz!
2013. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fordítva kène ennek lennie? Ên így lassan 21 èv alatt, pont azt tapasztaltam, hogy a pasik akarnak egyből fejest ugrani az àgyba.
2013. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem erõltetnék semmit. Az igazi párkapcsolatban a szex csak hab a tortán. Ha a lány nem akarja, nekem elég a torta is.
2013. nov. 24. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
De vannak. Csak sokaknál a külső eléggé befolyásoló tényező.
2013. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint csúnyácska is lehet a lány, ha belsõre megfelel :)
2013. nov. 24. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, sok csúnyácska lánynak is nagyok az igényeik, szóval az a kérdés, te mennyire 'ütöd meg a mércét' náluk. :)
2013. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy jóképû vagyok-e, vagy sem :S
2013. nov. 24. 18:19
 8/8 LaraCooper válasza:

romantikus tipus vagyok, írj ha van kedved:)

17/L

2013. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!