Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokkal ismerkedni hogy...

Lányokkal ismerkedni hogy lehet a legjobban?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nem vagyok egy menő valaki, egyszerűbb normálisabb vagyok szerintem. Lányokkal jó lenne ismerkedni, de mivel szórakozóhelyekre nem járok társasághiány és baráthiány miatt, ezért az az ismerkedési lehetőség kilőve. Hogyan lehetne mégis ismerkedni olyan lánnyal például akit reggelente a buszon látok, és egy helyen szállunk le? Sajnos másik városban tanulok, bejárós vagyok. Simán szólítsak meg valakit az utcán? az olyan fura, nem?
2013. nov. 10. 20:04
 1/5 anonim válasza:
szóval ismerkedni akarsz? :) a lányoknak (vagyis a legtöbbnek) elég sokat számit a kinézet. nemtudom hogy hogy nézel ki de ha nem vagy elégedett magaddal változtass rajta. Ha nem ezzel van a probléma akkor egyszerüen csak ilyen kisebb dolgokkal segits neki pl haelet valamit vedd fel neki és így beszélgetésbe kezdhetsz vele vagy ha "véletlenül egymásnak ütköztök" akkor kérj bocsánatot és kérdezz valamit pl hogy héé te nem a xxx suliba jársz? szoktalak látni reggelente stb
2013. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
* ha lehet
2013. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
írj privátba kicsit mesélj magadról esetleg küldj képet és segítek,hogy mi jön be egy tök normális átlagos hozzád hasonló 16 éves lánynak :)
2013. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy előbb felnősz. A mai 16 évesek huszonévesekkel járnak.
2013. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyáltalán nem igaz h a mai 16 évesek csak a huszonévesekel járnak.. én már a 16. életévembe vagyok mégis velem egykoru barátom volt több mint 1 évig és minden teljesen normális volt.. az már egy másik dolog h h végződött.. de normális kapcsolat esetén nincs brutális szakitás ( legalábbis nem mindig)
2013. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!