Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buszon reggeleten lehet...

Buszon reggeleten lehet egyáltalán ismerkedni lányokkal? Ti hogyan oldjátok meg fiúk?

Figyelt kérdés
Mert úgy vettem észre, éppen reggel zsúfolt buszokon vannak a legcukibb lányok, valamelyik nap épp mellettem állt egy aranyos, picike lány, csak akkora zsúfoltság volt, hogy éppen, hogy tudtam állni meg kapaszkodni, egyszer kicsit fékezett a busz és felém esett, tök jó érzés volt, hogy rám dőlt kicsit, de még bocsánatot is kért, pedig egyáltalán nem bántam. :D Viszont elég hamar leszállt, míg agyaltam, hogy tudnék közelebb kerülni hozzá, hogy ne legyek túl nyálas, nyomulós sem meg közben azért legyen is folytatás valahogyan. Viszont kéz nélkül elég nehéz lett volna mondjuk számot is cserélni például, szóval fogalmam sincs hogyan tudnék ismerkedni végre egy aranyos lánnyal buszon, valahogy mindig van valami, ami miatt nem frankó a dolog. Sajnos ezen kívül csak a facebookos ismeretlen lányok zaklatás vagy utcán sétáló lányok leszólítása lenne még mint lehetőség. Sulimban egy lány tetszik, ő neki is van pasija, máshová meg nincsen pénzem eljárni, pedig sokat gondolkoztam valami táncon is már, csak a csóró családi életünk nem engedi meg... Őszintén szólva eddig nekem csak netről sikerült összehozni minden egyes lánnyal valamit, kivéve két-három bulis kavarást, de az nem az én terepen, nem vagyok egy bulizós típus, hanem inkább a gondolkodó réteghez tartozom, már pedig piásan elég nehéz gondolkodni, magamat adni. :D
2013. nov. 13. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsattintom, majd megrázogatom az orra előtt az izomgerendámat.
2013. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
odamegyek hozzá és azt mondom 'jegyeket bérleteket'
2013. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna xD (egy kivétel van).

Nekem valahogy buszon mindig csak öregasszonyokkal "sikerül" beszélgetni, bár azt nem én szoktam kezdeményezni. Egyébként kezdj el enni valamit, és kínáld meg (bár ez tömött buszon nem megy), szólítsd le, kérdezz tőle valamit (nem gond, ha egyébként tudod a választ), lehet a buszozással kapcsolatban is (h lehet eljutni X helyre, mikor jön vissza felé busz, van-e bérletárusító hely a közelben). Igazából helyi járaton nem nagyon lehet ismerkedni szerintem a rövid idő miatt. Helyközin se könnyű, de ott van némi esély.

2013. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!