Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zöldeskék szem, világos,...

Zöldeskék szem, világos, fehér bőr, barna haj, nagyon taszító ez, gáz fehér fiúnak lenni vagy van még remény, hogy valakinek ilyen fiú is bejöhet egy nap?

Figyelt kérdés

#gáz #fehérnek
2013. nov. 23. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoláriumra még nem gondoltál?
2013. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonlóak a paraméterek,csak nekem inkább kékeszöld :D

De amúgy keresd másban is a hibát.

2013. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan mi a francért baj az, ha fehér a bőröm?!! Nekem lányban jobban bejön egy természetes fehérbőrű lány például, mint egy szolibarna műlány... De úgy látszik a lányoknál már csak a négerek és arabok meg a szolibarna páwák jöhetnek szóba.
2013. nov. 23. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért egy egészséges barnaság jobban néz ki mint egy hullafehér szín. Egy barnább bőr egyébként is kiemeli az izomzatot.
2013. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LePeDő ***** válasza:
Nekem bejön a fehér bőr... Mindig is az tetszett, de a sors úgy hozta hogy a barátom mégis kicsit kreol bőrű, de nem ő tehet róla és amúgy sem a bőrével foglalkozom. Te se a bőröddel hódíts!
2013. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rosszul fogod fel a dolgot. valószínű mással van a bajuk veled kapcsolatban. lehet hogy a belsőddel vannak gondok én nem tudhatom...csak gondolkozz el hol rontod el ha egy lány közelében vagy.
2013. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 idlib válasza:
Uhh en imadom ha egy sracnak vilagos a bore. :) bar azert nem az a hullafehér. Lehet azert mert én nem szeretem ha az én bőröm nagyon lebarnul. Es a vilagos bor barna haj jo kontraszt, biztos szep lehet ahogy a zoldeskek szemed a kontraszt miatt kiemelődik. Es amugy sem a kulső a legfontosabb. Hidd el a legtöbb ember nincs teljesen megelégedve magaval, egy csomóhibát talál magán. A legfontosabb h legyél vicces, nyitott az ismeretlenek felé, es h legyen egy kis onbizalmad. A szemelyiseg SOKKAL fontosabb. :)
2013. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én neg büszke vagyok arra hogy ilyen északi típus lettem. Régen ezeket nevezték árjáknak. Lányokból is inkább az ilyenek jönnek be nekem
2013. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem gáz :-) nekem bejön. Én is ilyen vagyok csak lányba.
2013. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!